Świat

57% Amerykańskich internautów ogląda filmy on-line

GM
Grzegorz Marczak
4

Najnowsze badania przeprowadzone przez Pew Internet & American Life Project pokazują, że aż 57% dorosłych obywateli USA (korzystających z internetu) ogląda filmy video on-line w tym 19% robi to prawie każdego dnia. Ciekawie wyglądają również statystyki dotyczące wysyłania odnośników do filmów vi...

Najnowsze badania przeprowadzone przez Pew Internet & American Life Project pokazują, że aż 57% dorosłych obywateli USA (korzystających z internetu) ogląda filmy video on-line w tym 19% robi to prawie każdego dnia.

Ciekawie wyglądają również statystyki dotyczące wysyłania odnośników do filmów video, aż 57% (z grupy która zadeklarowała, że ogląda filmy on-line) osób dzieli się znalezionymi filmami z przyjaciółmi .Badanie pokazuje również, że najczęściej płacącą za filmy on-line jest grupa wiekowa 18-29. Grupa ta jest najaktywniejsza w każdej badanej kategorii czyli w oglądaniu, ocenianiu, dzieleniu się filmami itp. Bardzo ciekawe czy następne pokolenie będzie jeszcze bardziej aktywne jeśli chodzi o oglądanie filmów w interencie (była by to oznaka, że tego typu serwisy mają przed sobą świetlaną przyszłość).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: