Mobile

3 mln sprzedanych smartfonów Google Pixel w tym roku, a w 2017 ma być 6 mln [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
3 mln sprzedanych smartfonów Google Pixel w tym roku, a w 2017 ma być 6 mln [prasówka]
8

Analitycy przewidują sprzedaż urządzeń z serii Google Pixel. Z ich danych wynika, że do końca bieżącego roku nabywców znajdzie w sumie 3 mln egzemplarzy.

Miliony sprzedanych smartfonów Google Pixel

Analitycy z Morgan Stanley przewidują, że do końca bieżącego roku sprzedaż smartfonów Google Pixel sięgnie 3 mln egzemplarzy. Dla Google'a ma to oznaczać aż 2 mld dol. wygenerowanego przychodu. A to nie wszystko, bo w 2017 roku linia tych produktów ma się sprzedawać w liczbie 5-6 mln sztuk, co przełoży się na przychód rzędu 3,8 mld dol. Tutaj jednak analitycy zaznaczają, że z powodu droższych komponentów, Google będzie zarabiał na Pixelach połowę tego, co Apple na swoich smartfonach.

Zimowy dodatek do Forza

Zapowiedziano pierwszy duży dodatek do Forzy Horizon 3. Blizzard Mountain ma się rozgrywać w zimowej scenerii. Gra zaoferuje nam aż 50 nowych eventów, a także szereg osiągnięć do zdobycia (w puli jest 500 pkt gamescore do zdobycia). Wraz z dodatkiem wjadą też nowe samochody:

  • 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX
  • 1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck
  • 1975 Lancia Stratos HF Group 4
  • 1985 Lancia Delta S4 Group B
  • 2016 Nissan Titan Warrior Concept
  • 2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2 Truck
  • 2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

Premierę zaplanowano na 13 grudnia.

Instagram poinformuje o screenshotach

Instagram zupełnie niczym Snapchat. Aplikacja nie tylko stale rozbudowuje swoje funkcje związane ze Stories, ale też dodaje znane ze Snapchata mechanizmy. Jednym z nich jest powiadamianie o... zrzutach ekranu. W sytuacji, gdy ktoś zapisze sobie w pamięć treści, które udostępniamy w ramach tego rozwiązania, będziemy o tym ostrzegani. Ma to zapobiegać sytuacjom, w których zdjęcia przesyłane z myślą o jednorazowym odtworzeniu są na stałe zapisywane przez odbiorców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu