Apple

3 miesiące dostępu do Apple Music i TV+ za darmo. I to od Microsoftu!

Patryk Koncewicz
5

To świetna okazja dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować streamingów od Apple

Święta nadeszły w tym roku wcześniej, a w rolę Mikołaja wcielił się nie kto inny jak Microsoft. Wiecie, co jest w tym najbardziej zaskakujące? Że w prezencie przynosi darmowy pakiet usług od Apple i to aż na 3 miesiące! Jest jednak pewien haczyk.

3 miesiące Apple Music i Apple TV+ dla posiadaczy gamingowej subskrypcji

Takiej kooperacji chyba nikt się nie spodziewał. Gigant z Redmont w ramach promocji Apple Music i Apple TV+ na swoich urządzeniach udostępnia 3-miesięczny trial dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, czyli usługi, oferującej dostęp do ogromnej bazy gier.

Warto jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko użytkowników, którzy nie posiadają w tym momencie aktywnego abonamentu na streamingi od Apple. Z informacji opublikowanych na oficjalnym portalu Xboxa wynika, że udział w akcji będą mogli wziąć zarówno posiadacze konsol, jak i subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate na Windows.

To dobry moment na przetestowanie bazy filmów i seriali od Apple przed wykupieniem subskrypcji, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że usługi od Apple w ubiegłym miesiącu zauważalnie podrożały.

Darmowy trial Apple Music i TV+ dostępny jest Polsce i pozostałych rynkach ze wsparciem usług od Apple. Promocja potrwa do 31 marca 2023 roku.

Grafika wyróżniająca: Microsoft 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news