Telekomy

100 zł na rozmowy w prezencie od Orange w ofercie na kartę

GU
Grzegorz Ułan
0

Wczoraj pisałem Wam o ciekawej promocji T-Mobile, gdzie dla przenoszących numer na abonament obniżyli cenę na start dla Samsunga Galaxy S7 o 700 zł. Dziś Orange ogłosił swoją promocję, z kolei dla osób, które chcą kupić starter w ofercie na kartę.

Aby skorzystać z promocji wystarczy po zakupie startera, zarejestrować numer i wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 815, wpisując w jego treści PREZENT, wtedy pakiet zostanie aktywowany i od tego czasu macie 30 dni na jego wykorzystanie. Ale czas na aktywację bonusu jest do końca roku, do 31 grudnia, więc możecie to zrobić w grudniu i wykorzystać go na rozmowy, których pewnie będziecie mieli w tym miesiącu znacznie więcej niż zwykle.

Sprawdziłem w regulaminie, nie ma żadnych haczyków, bonus można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi na terenie Polski oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski. Pakiet ten wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań, a promocja „Konto Ważne Rok” nie przedłuża ważności tego bonusu.

W każdej chwili można sprawdzić stan promocyjnego pakietu wysyłając SMS-a o treści ILE MINUT pod numer 901 lub na swoim koncie na Mój Orange. Ze wspomnianą we wstępie promocją na T-Mobile, która już od dziś jest dostępna możecie zapoznać się w tym wpisie - Samsung Galaxy S7 taniej o 700 zł w T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu