Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Za chwilę powitamy 2015 rok – oby był równie udany jak ten mijający

GU
Grzegorz Ułan
10

Zwykle te ostatnie dni roku poświęcamy na podsumowania i prognozy. W temacie technologicznym, w ostatnim tygodniu, opublikowaliśmy wiele wpisów z takimi rozważaniami. Jaki był natomiast ogólnie ten rok dla Antyweb? Chciałoby się powiedzieć, że wyśmienity! Z roku na rok życzymy sobie w tym dniu je...

Zwykle te ostatnie dni roku poświęcamy na podsumowania i prognozy. W temacie technologicznym, w ostatnim tygodniu, opublikowaliśmy wiele wpisów z takimi rozważaniami. Jaki był natomiast ogólnie ten rok dla Antyweb? Chciałoby się powiedzieć, że wyśmienity!

Z roku na rok życzymy sobie w tym dniu jeszcze lepszych następnych dwunastu miesięcy, w przypadku Antyweba jest tak co roku i to głównie Wasza zasługa, za co serdecznie Wam dziękujemy - że jesteście, komentujecie i trwacie z nami nieprzerwanie od tylu już lat.

Na koniec zeszłego roku Grzegorz cieszył się wzrostem Antyweba r/r, rzędu kilkudziesięciu procent.

Jeśli chodzi o rozwój postrzegany przez pryzmat ilości czytelników i ruchu to również mam powody do zadowolenia. Rośniemy kilkadziesiąt procent r/r, a przypomnę, że nasza historia sięga 2006 roku. Nie jest to więc młodziak, który idzie na fali „bo nowe”.

W tym roku, praktycznie wszystkie parametry z GA rosną i to w rewelacyjnych liczbach:

Ten rok to również zmiany organizacyjne na Antyweb, od września zdecydowaliśmy się na pewnego rodzaju profesjonalizację redakcji i od tych 4 miesięcy główny jej trzon stanowią blogerzy zatrudnieni na stałe w Antyweb. Dzięki temu zmieniła się ramówka, jest więcej tekstów, felietonów czy cyklicznych wpisów, które docierają do szerszego grona Czytelników, co nas bardzo cieszy.

Marzy nam się równie udany przyszły rok, czego sobie właśnie dziś życzymy. A Wam, drodzy Czytelnicy, życzymy jeszcze bardziej udanych kolejnych 12 miesięcy, realizacji Waszych marzeń i planów. Powodzenia w Waszych projektach i przedsięwzięciach, których być może podjęliście się w tym roku i liczycie na udaną realizację ich w tym nadchodzącym 2015.

Wszystkiego Najlepszego w 2015 roku! A dziś wieczorem bawcie się dobrze w gronie rodziny, znajomych czy w innym wybranym składzie, z którym będziecie witać ten nowy 2015 rok.

Foto Silhouette person jumping over 2015 on the hill at sunset via Shutterstock.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: