Po Godzinach

Resident Evil zmierza na Netflix i nie tylko. Zwiastuny mogą się podobać

Konrad Kozłowski
Resident Evil zmierza na Netflix i nie tylko. Zwiastuny mogą się podobać
0

To będą dobre miesiące dla fanów Resident Evil i filmów/gier grozy. Nadchodzi anime Wieczny mrok, gra Resident Evil Village oraz Resident Evil 4 VR dla Oculus Quest 2.

Resident Evil Village - kiedy będzie dostępne demo?

Resident Evil to marka, o której każdy z Was musiał słyszeć. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry sprzed lat, czy nowe odsłony, to na pewno słyszeliście o tej serii, a ona doczeka się nowej odsłony. Resident Evil Village będzie można sprawdzić już w maju, jak ogłoszono w trakcie Resident Evil Showcase. Posiadacze PlayStation 5 mieli już szansę wybrać się do wioski, ale posiadacze innych platform wciąż muszą czekać. Nowe demo pojawi się w dwóch częściach: Village Demo oraz Castle Demo, a każda z nich będzie dostępna w innym czasie.  Village Demo: 18 kwietnia, 19:00 - 19 kwietnia, 3:00, Castle Demo: 25 kwietnia, 19:00 - 26 kwietnia, 3:00. Dla wszystkich demo będzie dostępne 2 maja 2:00 - 3 maja 2:00.

Disney+ wykosi konkurencję dzięki MCU? Ich ostatnia serialowa premiera to prawdziwy hit

Resident Evil 4 VR dla Oculus Quest 2

Jednocześnie Capcom zapowiedziało powrót Resident Evil 4 w wersji dla Oculus Quest 2. Zwiastun nie prezentuje zbyt wiele gameplay'u, jak na razie chwalono tylko bardzo wciągającą rozgrywkę i szansę przeniesienia się do świata gry dzięki VR. Nie ukrywam, że to właśnie szansa tego rodzaju wcielenia się w bohaterów gier przemawia do mnie najbardziej, jeśli chodzi o tytuły VR, ponieważ większość tworzonych gier z myślą o wirtualnej rzeczywistości mnie nie przekonuje. Zainteresowanych na pewno ucieszy zapowiedź pokazu rozgrywki, który odbędzie się 21 kwietnia - może wtedy okaże się, czy obietnice twórców mają pokrycie w rzeczywistości.

Solidnie się uśmiałem, ale do kina pójdę. „Szybcy i wściekli 9” – zwiastun i nowa data premiery

Resident Evil: Wieczny mrok - serial anime już w lipcu na Netflix

Do lipca natomiast będziemy czekać na premierę serialu anime "Resident Evil: Wieczny mrok", który coraz mocniej promowany jest przez Netflix. Po pierwszym zwiastunie nadszedł czas na krótką zapowiedź zawierającą wprowadzenie postaci Leona i Claire. Jak widzimy żadne z nich nie może liczyć na chwilę spokoju, bo dość szybko przyjdzie im się zmierzyć z zombiakami. Czy anime będzie równie angażujące i wciągające co gry? Na to na pewno liczymy.

Wielkie hity na Netflix w 2022. Polubicie Sony za te decyzję

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu