6

Świat się kończy – Arnold Schwarzenegger na zwiastunie chińskiego filmu kung-fu

Arnold Schwarzenegger i Jackie Chan razem na zwiastunie chińskiej kasowej produkcji - zobaczcie filmową zapowiedź The Mystery of Dragon Seal: Journey to China.

50 milionów dolarów – tyle wynosi budżet nowej chińskiej (czy raczej chińsko-rosyjskiej) produkcji The Mystery of Dragon Seal: Journey to China. Z takimi pieniędzmi można spodziewać się ogromnego kostiumowego widowiska, jak widać po materiale promocyjnym z niezłymi (choć to oczywiście kwestia gustu) efektami specjalnymi. To kontynuacja hitu o tytule Wij – gdzie ten sam Jonathan Green (grany również przez Jasona Flemynga) odwiedził Transylwanię.

Film opowie o podróżniku, który na zlecenie Piotra Wielkiego ma opracować mapy wschodniej Rosji. Podobno podczas podróży do Chin spotka nawet Króla Smoków, a krainę zapamięta jako miejsce magiczne, w którym żyją również dziwne stwory.

Na pewno kinowemu sukcesowi pomoże gwiazdorska obsada, z której nie sposób nie wymienić Arnolda Schwarzeneggera i Jackiego Chana oraz zmarłego niedawno Rutgera Hauera. Premiera filmu odbędzie się 16 sierpnia tego roku, a tymczasem zobaczcie jak na zwiastunie walczą ze sobą Arnold i Jackie Chan.