VOD

Zwiastun Godzilla x Kong: Nowe imperium. Starcie tytanów za setki mln dolarów

Konrad Kozłowski
Zwiastun Godzilla x Kong: Nowe imperium. Starcie tytanów za setki mln dolarów
0

Nie musieliśmy długo czekać na zapowiedź kolejnej odsłony z filmów o Tytanach. Godzilla x Kong: Nowe imperium w kinach już w przyszłym roku, a oto zwiastun!

Warner Bros. nie zawodzi fanów i ogłosza nowe materiały z oczekiwanego hitu na 2024 rok – "Godzilla x Kong: Nowe imperium". Zaprezentowany zwiastun rzuca widzów w wir kolejnego epickiego starcia między Królem Potworów a potężną małpą, Kongiem, tym razem z nowym, tajemniczym przeciwnikiem: Skar Kingiem.

Trailer obiecuje spektakularne i epickie pojedynki, co najmniej na miarę poprzedniego filmu z 2021 roku, czyli "Godzilla vs Kong". W filmie "Godzilla x Kong: Nowe imperium" wszechpotężny Kong i przerażająca wciąż ludzi Godzilla zostaną postawieni w obliczu nowego, gigantycznego zagrożenia, które kryje się w, a właściwie pod naszym światem.

Godzilla x Kong: Nowe imperium - zwiastun

Fabuła obiecuje nie tylko efektowne walki, ale także głębsze zagłębienie się w historię Tytanów, ich pochodzenie oraz odkrycie tajemnic Wyspy Czaszek, co może być najciekawszym elementem całości. Film obiecuje odkryć mityczną bitwę, która pomogła ukształtować te niezwykłe istoty i związać ich losy z ludzkością na zawsze. Na coś takiego na pewno czekało wielu fanów i wygląda na to, że ta część historii nareszcie zostanie potraktowana o wiele obszerniej.

Adam Wingard, reżyser pierwszej części, ponownie objął stery nad tą odsłoną przygód Godzilli i Konga. W obsadzie powracają znane twarze, takie jak Rebecca Hall, Brian Tyree Henry i Kaylee Hottle, a dołączają do nich nowi bohaterowie grani przez Dan Stevens, Falę Chen i Rachel House.

Data premiery Godzilla x Kong: Nowe imperium

Premiera "Godzilla x Kong: Nowe imperium" została zaplanowana na 12 kwietnia 2024 roku. Pytanie, czy zostanie równie dobrze odebrany, co "Godzilla Minus One", który święci triumfy w kinach wokół globu, bo oceny japońskiego filmu są niezwykle pozytywne. Tym bardziej, że wydano na niego około 15 mln dolarów. Czy gigantyczny budżet, który może przekraczać 200 mln dolarów w przypadku "Godzilla x Kong: Nowe imperium", będzie w stanie zapewnić sukces amerykańskiemu filmowi?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu