VOD

Pierwszy sezon tego serialu rozbił bank. Wiemy, kiedy kontynuacja pojawi się w Polsce!

Kacper Cembrowski
Pierwszy sezon tego serialu rozbił bank. Wiemy, kiedy kontynuacja pojawi się w Polsce!
2

Halo już oficjalnie wraca z drugim sezonem. Wiemy, kiedy Master Chief powróci na ekrany.

Pierwszy sezon Halo przyjął się zaskakująco dobrze

Halo, po wielu latach oczekiwania, na początku 2022 roku wreszcie zawitało na ekrany. Miłośnicy Master Chiefa musieli być nieco cierpliwi, zanim zobaczyli adaptację jednego z najważniejszych dzieł Microsoftu, ale okazuje się, że oczekiwanie się opłaciło. Serial rozpoczął się zaskakująco dobrze, a jak informowaliśmy w okolicach premiery, pierwszy odcinek w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery ustanowił nowy rekord jako najczęściej oglądany debiut na platformie Paramount+ na całym świecie.

Polecamy: "Stranger Things": David Harbour o postaci i serialu. "Znacząco zmienił moje życie"

Tanya Giles, dyrektorka do spraw programowania w Paramount+, nie ukrywała swojej radości z sukcesu serialu Halo. Powiedziała, że przywrócenie Halo jako serialu na platformie streamingowej było jednym z najbardziej satysfakcjonujących osiągnięć Paramount+, a firma nie mogła być bardziej podekscytowana entuzjastyczną reakcją fanów na debiut serialu. Giles zaznaczyła również, że Paramount, wraz z partnerami z Showtime, 343 Industries i Amblin Television, nie może się doczekać, aby fani doświadczyli więcej fascynującego uniwersum w kolejnych odcinkach — i tak faktycznie się stało, mimo tego, że historia przedstawiona w serialu różni się od tej znanej z gier.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że serial Halo został zapowiedziany po raz pierwszy w 2018 roku i pierwotnie miał być wyemitowany w całości u Showtime. Produkcję zatrzymała jednak pandemia COVID-19, co spowodowało przesunięcie premiery. Dostępność tego serialu, osadzonego w uniwersum tak kultowej serii gier, przyciągnęła nowych subskrybentów, a sukces pierwszego odcinka był zaledwie początkiem.

Halo oficjalnie wraca jako serial!

Paramount+ opublikowało pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Halo. Całość wygląda naprawdę dobrze i po samym trailerze ze spokojem można stwierdzić, że akcji nie zabraknie — jak na ten wielki hit Microsoftu przystało. Co więcej, materiał wideo pokazuje również, że twórcy znacznie zmienili wygląd Cortany, która była mocno krytykowana przez fanów w pierwszym sezonie. Co pojawi się w drugim sezonie przygód Master Chiefa? Paramount+ opisuje nadchodzący sequel w następujący sposób:

Master Chief John-117 prowadzi drużynę elitarnych Spartan przeciwko kosmicznemu zagrożeniu znanemu jako Przymierze. Będąc największą nadzieją ludzkości na zwycięstwo w tym konflikcie, John-117 odkrywa, że coś go łączy z pewną tajemniczą strukturą, mogącą skrywać klucz do zbawienia ludzkości. Lub jej całkowitej zagłady.

Kiedy pojawi się drugi sezon Halo?

Drugi sezon Halo z Pablo Schreiberem w roli głównej pojawi się już 8 lutego przyszłego roku. Nie jest jednak wiadome, kiedy całość będzie dostępna w Polsce, gdzie serial emitowany będzie na platformie SkyShowtime — kiedy jednak poznamy te informacje, z pewnością Was o tym poinformujemy.

AKTUALIZACJA: Dziś serwis SkyShowtime ogłosił, że drugi sezon serialu Halo zadebiutuje na platformie w lutym 2024 roku. Odcinki 1-2 będą dostępne wyłącznie w SkyShowtime od 9 lutego, a pozostałe odcinki będą dodawane co tydzień. Serwis streamingowy opublikował również nową zajawkę drugiego sezonu:

W 2. sezonie Master Chief John-117 prowadzi swoją elitarną drużynę Spartan przeciwko obcemu zagrożeniu, znanemu jako Przymierze. Gdy na opustoszałej planecie dochodzi do niespodziewanego wydarzenia, John jest przekonany, że wojna, którą dotąd toczył, wkrótce się zmieni. Postanawia zaryzykować wszystko, by udowodnić coś, w co nie wierzy nikt inny – że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Galaktyka znajduje się na krawędzi zniszczenia, gdy John wyrusza w podróż, by odnaleźć klucz do ocalenia lub ostatecznej zagłady ludzkości – Halo.

Ostatnimi czasy Halo przechodzi naprawdę dobry okres. Poza sukcesem pierwszego sezonu serialu, Halo Infinite również okazało się strzałem w dziesiątkę. Najnowsza odsłona przywróciła blask w oczach fanów xboksowej marki, łącząc klasyczny szkielet rozgrywki z kilkoma niuansami. W Infinite mamy bowiem do czynienia z dużym, otwartym światem i wieloma dodatkowymi interakcjami na Pierścieniu Zeta, na przykład przejmowaniem posterunków przeciwnika. Mocny nacisk postawiono jednak na fabułę i jakość strzelania, a przecież na tym Halo stoi. Infinte zostało przyjęte przez fanów bardzo ciepło i pomimo kilku drobnych wad, produkcja ta zagwarantuje kapitalną zabawę na setki godzin, szczególnie w świetnym trybie multiplayer właśnie.

Czekacie na drugi sezon widowiska z Master Chiefem? Czy również jesteście zachwyceni pierwszym sezonem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Paramount Plus / YouTube

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu