VOD

Kultowy serial HBO powraca! Zwiastun Detektywa już jest!

Konrad Kozłowski
Kultowy serial HBO powraca! Zwiastun Detektywa już jest!
2

Premiera 4. sezonu "Detektywa: Kraina nocy" nadchodzi wielkimi krokami. HBO zaprezentowało dziś zwiastun i plakat.

"Detektyw" zyskał sobie lojalnych fanów po rewelacyjnym pierwszym sezonie. Niestety, entuzjazm widowni nieco osłabł po dwóch kolejnych, które nie dorównały jakością debiutowi. Teraz nadzieje na powrót do dawnej świetności wzbudza czwarty sezon zatytułowany "Detektyw: Kraina nocy". Czy ta odsłona zdoła przyciągnąć ponownie uwagę widzów i przywrócić popularność serialowi? To pytanie, które wielu obserwatorów zadaje sobie przed premierą najnowszych odcinków. Zwiastun częściowo odpowiada na to pytanie.

Detektyw: Kraina nocy - zwiastun 4. sezonu

Opowieść rozgrywa się w Ennis na Alasce, gdzie długa noc przynosi tajemnicze zniknięcie ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Detektyw Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) podejmują się śledztwa, konfrontując się nie tylko z zimnym mrokiem arktycznej nocy, lecz także z własnymi demonami. Prawdy ukryte głęboko pod wiecznym lodem stają się kluczem do rozwiązania zagadki.

4. sezon Detektyw - obsada i twórcy

W obsadzie znajdują się także Finn Bennett, Fiona Shaw, Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc, oraz John Hawkes. W gościnnych rolach występują Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson i Joel D. Montgrand. Twórcami serialu są Issa Lopez jako showrunnerka, scenarzystka, reżyserka i producentka wykonawcza oraz Jodie Foster, która nie tylko zagra w serialu, lecz także pełni rolę producentki wykonawczej.

Wśród producentów znajdują się także Barry Jenkins, Adele Romanski, Mark Ceryak z PASTEL, Mari Jo Winkler, Chris Mundy, Alan Page Arriaga, Steve Golin, Richard Brown, Woody Harrelson, Matthew McConaughey, Cary Joji Fukunaga, Nic Pizzolatto. Producentami są także Princess Daazhraii Johnson, Cathy Tagnak Rexford, Sam Breckman. Według zapowiedzi HBO, przygotowano emocjonującą podróż w głąb zimowego mroku i ludzkiej psychiki, a przecież brzmi to bardzo podobnie do tego, co dostaliśmy w pierwszym sezonie.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu