Filmy

Zwiastun El Camino: filmu Breaking Bad! Oto przyszłość Jessego Pinkmana

KK
Konrad Kozłowski
0

Na tę chwilę czekali wszyscy (przyszli) fani Breaking Bad. Netflix nareszcie zaprezentował pełny zwiastun filmu El Camino, który opowie o dalszych losach Jessego Pinkmana, po tym jak po raz ostatni ujrzeliśmy go w finale serialu.

Wpis zawiera spoilery z serialu Breaking Bad!

Mija sześć lat od premiery ostatniego odcinka Breaking Bad. W nim pożegnaliśmy postać Waltera White'a, który po kilku latach prób zarobienia na przyszłość swojej rodziny poległ w walce z chorobą i rynkiem narkotyków. Przygód po drodze miał co nie miara i niemal we wszystkim tym towarzyszył mu Jesse Pinkman (Aaron Paul). Były uczeń nauczyciela chemii, a późniejszy partner przetrwał, ale daleko mu do sytuacji, o której marzył na początku kariery.

Zmarnowany pracą w niewolnictwie udaje się do jednego ze swoich kumpli, Sneaky Pete'a. Na miejscu stawia się także pamiętny Badger. Jesse ewidentnie nie odpuści i będzie szukał zemsty, a może będzie gotowy na coś zupełnie nowego, niż tylko odpłacenie się tym, którzy doprowadzili go do takiego stanu? Zwiastun składa się tylko z nowych scen i potwierdza powrót kilku znanych postaci. Wciąż nie wiadomo, czy Vince Gilligan odważył się wskrzesić Heisenberga, ale nic na to nie wskazuje. Jednak wspomnienia o nim są niemal pewne.

Zwiastun filmu Breaking Bad: El Camino

Jedną z lepszych informacji jest ta, że to właśnie twórca Breaking Bad odpowiada za film. Po tym, jak spin-off Better Call Saul okazał się świetną produkcją, jestem przekonany, że tym razem Gilligan również nie zawiedzie. Netflix nie podaje żadnego konkretnego opisu fabuły, więc historia pozostaje dla nas całkowitą tajemnicą. Film pojawi się na platformie już 11 października, więc od premiery dzieli nas niewiele ponad dwa tygodnie, a dokładnie 16 dni.

Jako ogromny fan Breaking Bad planuję seans w dniu premiery, więc możecie spodziewać się gorących wrażeń (prawdopodobnie w formie recenzji) zaraz po obejrzeniu filmu. Zachęcam do przypomnienia sobie pierwszego i drugiego teasera filmu oraz specjalnego teledysku, który opublikowano niedawno.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: