Filmy

Nowy zwiastun Krainy Lodu 2. Anna i Elsa odkrywają tajemnice magii

Weronika Makuch
Nowy zwiastun Krainy Lodu 2. Anna i Elsa odkrywają tajemnice magii
2

Disney zaprezentował ostatni zwiastun Krainy Lodu 2. Czekam równie mocno jak dzieciaki!

Wreszcie do sieci trafił (prawdopodobnie) ostatni zwiastun Krainy Lodu. Poprzedni zarysował nam sytuację, z jaką będziemy mieli do czynienia w filmie, a ten jeszcze bardziej ją wyklarował. Do premiery zostało niedużo czasu. Najwyższa pora, aby kampania marketingowa ruszyła pełną parą. Sale kinowe same się nie zapełnią, prawda? No dobrze, biorąc pod uwagę kultowość, jaką już obrosła Kraina Lodu, może jednak zapełnią się same.

Kraina Lodu 2 w kinach od 22 listopada

W najnowszym zwiastunie Disney rzuca trochę świstała na przeszłość Elsy i Anny. Pokazuje nam między innymi ich relacje z rodzicami. W trakcie filmu z pewnością dowiemy się też skąd tak naprawdę pochodzą moce Elsy i jak królowa powinna z nimi postępować, aby nie posnąć się zbyt daleko. Wygląda na to, że przed siostrami stanie wiele nowych wyzwań i niebezpieczeństw. Zapewne będą musiały pokonać je razem, siłą wiary w siebie i miłości - jak to u Disneya. Całość zapowiada się całkiem interesująco. Miejmy nadzieję, że druga część chociaż dogoni poziomem swoją poprzedniczkę, co niestety nie jest normą wśród bajek od tego studia.

Nadchodzi nowe VOD Disney+. Wszystko, co musisz wiedzieć

Nowy zwiastun niestety nie pokazuje nam wielu nowych bohaterów, nie uchyla również rąbka tajemnicy względem muzyki. Wciąż nie wiemy, jak zabrzmi główna piosenka i być może nie dowiemy się aż do premiery filmu. Przypomina, że Mam tę moc z poprzedniej części biła wszelkie rekordy popularności. Nagrodzono ją również Oscarem. Przed Krainą Lodu 2 stoi bardzo wysoka poprzeczka. Pierwsza część była fenomenalna, stała się jedną z najważniejszych bajek dla młodego pokolenia. Śmiem twierdzić, że to taki Król Lew dla współczesnych dzieciaków. Kolejne części opowieści o Simbie nie były jednak takim fenomenem jak pierwowzór. Czy Kraina Lodu pokona Króla Lwa w tej kwestii?

Pixar z nową wizją bajkowego świata w filmie „Naprzód”

Cierpliwie musimy czekać na premierę lub, co wątpliwe, jeszcze jeden zwiastun. Film z pewnością ma jeszcze kilka asów w rękawie. Jestem ciekawa, czy Elsa doczeka się ostatecznie wątku romantycznego. Najpierw sporo plotkowano o daniu jej pięknej księżniczki, a nie księcia, potem pojawiły się głosy mówiące, że Elsa może w ogóle nie mieć historii romantycznej. Kristen Anderon-Lopez, czyli autorka piosenki Mam tę moc, przyznała, że chętnie zobaczyłaby taką wersję Elsy. Większość księżniczek Disneya jest definiowana poprzez swoje wybory miłosne. Może Elsa będzie jednym w wyjątków?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu