Telewizja

Znamy datę premiery serialu "Nielegalni". Pierwszy zwiastun od Canal+ Polska!

Konrad Kozłowski
Znamy datę premiery serialu "Nielegalni". Pierwszy zwiastun od Canal+ Polska!
7

Choć nie mówiło się o tym jeszcze oficjalnie, to wiele wskazywało, że jeszcze w tym roku doczekamy się premiery nowego serialu oryginalnego od Canal+. Dziś te informacje zostały potwierdzone - "Nielegalni" zadebiutują jesienią i znamy dokładną datę!

"Nielegalni" - twórcy oraz obsada

Kojarzycie Vincenta V. Severskiego? Właśnie jego książki będą fundamentem nowego serialu Canal+ pt. "Nielegalni". Szpiegowska produkcja powstaje nie tylko w Warszawie, Polsce - zdjęcia odbywały się już na Białorusi oraz w Turcji. Przed ekipą jest jeszcze wyjazd do Szwecji. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid (odcinki 1-5) oraz Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10). Dzięki temu wiemy, że serial będzie liczyć 10 odcinków - a przynajmniej jego pierwszy sezon. W obsadzie znaleźli się: Grzegorz Damięcki ("Belfer"), Sylwia Juszczak („Odwróceni"), Filip Pławiak („Czerwony pająk”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Adam Woronowicz („Pakt”), Tomasz Schuchardt („Cicha noc”), Ireneusz Czop ("Pokłosie"), Jan Frycz ("Baby blues"), Arkadiusz Detmer („Symetria”) oraz Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”). Polską ekipą uzupełnią zagraniczni aktorzy: Synnøve Macody Lund („The Girl in the Spider's Web”), Sergey Frolov („Devushka s kosoy”) i Fatimę Gorbenko.

"Nielegalni" - fabuła serialu

Fani "Stawki większej niż życie" mają czuć się tym razem jak ryba w wodzie. Canal+ chwali się, że "Nielegalni" to pierwszy serial szpiegowski od tamtego czasu (mija właśnie dokładnie 50 lat). Fabuła serialu? Poznajcie oficjalny opis serialu od Canal+:

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Poddany finansowemu szantażowi nie utrzyma się długo na swojej pozycji – z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

"Nielegalni" - data premiery na Canal+ i Canal+4K Ultra HD

Po tajnej rozmowie z Vincentem V. Severskim mogę Wam zdradzić, że premiera 1. odcinka odbędzie się 21 października o 21:30 na Canal+ oraz Canal+ 4K Ultra HD.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2379609628721414&set=a.445072038841859&type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARDpt5NoDaWCqG8sTlZb7CRqpVBOJDncEY3bE1zaWlGIOGJYmTnv35VPGFDxTcLoZpdWSpRMJeJ4eXjs4_VkChI1xCQ_gGBbAg0uvxlNskpo0vRqIN7SScF6zMbu1yVOCwedAbqf3fXIDFrt4TD8sk8OazRw-Yu2mU7WnKCA2XE54Q_ypzwovuOgIhOiTs3AIF_Io2vczGBl3sXcKa3fdNayjRoSvPWuMM3u4qxz&__tn__=-R

Aktualizacja dla dekodera 4K UltraBOX+ - HDR, WCG i HFR

Bardzo ważne jest, że podobnie jak w przypadku "Kruka", "Nielegalni" także zostali nakręceni w 4K i zostaną wyemitowani na nowym kanale Canal+ 4K Ultra HD. Co więcej , dzięki aktualizacji oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBOX+ urządzenia te wspierają teraz także technologie HDR (High Dynamic Range), WCG (Wide Color Gamut) i HFR (High Frame Rate). Oprócz tego, dekoder wyposażono w nową wersję aplikacji HBO Go, a także nowość w postaci aplikacji "Oferta nc+" umożliwiająca zamawianie dodatkowych kanałów, kolekcji filmów i seriali na telewizorze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu