Felietony

Zobacz, którym projektom z Kickstartera się udało na wirtualnym targu Outgrow.me

Kamil Mizera
Zobacz, którym projektom z Kickstartera się udało na wirtualnym targu Outgrow.me
3

Kickstartera nikomu z czytelników Antyweb.pl przedstawiać chyba nie trzeba. Serwis ten umożliwia twórcom przeróżnych projektów zebranie funduszy dzięki zaangażowaniu internautów i bez wątpienia jest jedną z najbardziej znanych tego typu stron w sieci. I choć nie zawsze udaje się pozyskać potrzebne...

Kickstartera nikomu z czytelników Antyweb.pl przedstawiać chyba nie trzeba. Serwis ten umożliwia twórcom przeróżnych projektów zebranie funduszy dzięki zaangażowaniu internautów i bez wątpienia jest jedną z najbardziej znanych tego typu stron w sieci. I choć nie zawsze udaje się pozyskać potrzebne pieniądze, a czasami niektóre projekty po prostu upadają, to jednak wiele z nich zobaczyło światło dzienne, a ich twórcy sprzedają swoje produkty. Tylko gdzie je kupić?

Pomoże w tym serwis Outgrow.me, który jest chyba pierwszym tego typu miejscem prezentującym udane projekty z Kickstartera, ale również z IndieGoGo. Znajdziemy w nim wszystkie te produkty, które doczekały się finansowania i są już w normalnej sprzedaży, jak również te, które na razie można tylko zamówić.

Sam serwis prezentuje się bardzo ciekawie. Postawiono na graficzną reprezentację wpisów (era Pinteresta trwa). Duży obrazek, pod którym ukryty jest opis i cena, zachęcają do kliknięcia i zobaczenia danego towaru. Po wejściu na jego stronę znajdziemy więcej graficznych i filmowych materiałów, informacje dotyczące twórców, poziomu finansowania, ceny oraz odnośnik do strony, na której możemy się zaopatrzyć w dany gadget. Oprócz tego możemy filtrować towary ze względu na ich dostępność oraz przedział cenowy, nie zabrakło również różnego typu kategorii.

Ale mniejsza o sam wygląd serwisu, gdyż ważniejsze jest to, co w sobie zawiera. Dzięki Outgrow.me możemy w jednym miejscu zobaczyć udane projekty ze wspomnianych serwisów i wygodnie przeglądać nietuzinkowe projekty. To naprawdę spora kopalnia wiedzy o gadgetach rodem z Kickstartera. Zauważyłem, że mnóstwo produktów to akcesoria do iUrządzeń lub gry, ale znajdziemy takie pomysły, jak dodatki do rowerów, różnego typu stylusy czy portfele lub… słoiki. Tak czy owak, jest w czym przebierać i aż mnie świerzbi ręka, żeby coś kupić.

Jeżeli więc chcecie zobaczyć, na co poszły pieniądze internautów lub poszukujecie nietuzinkowych gadgetów do kupienia, to zajrzyjcie na Outgrow.me. Świetne miejsce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

InternetwwwKickStartergadget