Telekomy

Znikną gwiazdki z promocyjnych pakietów GB w Nju mobile!

Grzegorz Ułan
Znikną gwiazdki z promocyjnych pakietów GB w Nju mobile!
33

Do tej pory Telepolis udostępniał wiarygodne przecieki, więc z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że nie musicie się już martwić, iż po 30 września Wasze zwiększone pakiety danych wrócą do poprzednich wartości.

A mówimy o sporych pakietach. Do tej pory w usługach: Jeden na wszystko dostępnych jest w promocji 13 GB za 39 zł, wcześniej 5 GB, Wszystko komórkowe 10 GB za 29 zł, wcześniej 2 GB.

Podobnie w ofercie na kartę w opcji Wszystko komórkowe w nju na kartę 10 GB za 29 zł, wcześniej tylko 2 GB.

Osobiście zastanawiam się, co zrobią w takim razie z opcją Więcej internetu, gdzie domyślnie jest 10 GB, ale za całość trzeba płacić 67 zł. No i kolejne pytanie, co z opcją Im dłużej tym lepiej, według której, na przykład w Jeden na wszystko po dwóch latach mielibyśmy 39 GB, wszystko bez limitu i za całość tylko 39 zł.

Prawdopodobnie od 1 października całość oferty ulegnie drobnej przebudowie, trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, ale i tak wygląda to już bardzo obiecująco.

Aktualizacja

Jak napisał w komentarzu Mateusz Siemieniuk, dostępny jest już regulamin tych zmian, choć nie wyjaśnia on jeszcze powstałych wątpliwości, o których pisałem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu