Gry

Znamy już zestaw darmowych gier w PS+ na marzec

Paweł Winiarski
Znamy już zestaw darmowych gier w PS+ na marzec
8

Bez wielkich hitów minionych miesięcy, ale za to z przynajmniej jedną perełką. Jak zwykle niektórzy będą kręcić nosem, ale na pewno tym razem Sony serwuje abonentom PlayStation Plus różnorodną mieszankę grową. Będzie jeżdżenie na deskorolce, rozwiązywanie zagadek, jak również ujmująca opowieść o...

Bez wielkich hitów minionych miesięcy, ale za to z przynajmniej jedną perełką.

Jak zwykle niektórzy będą kręcić nosem, ale na pewno tym razem Sony serwuje abonentom PlayStation Plus różnorodną mieszankę grową. Będzie jeżdżenie na deskorolce, rozwiązywanie zagadek, jak również ujmująca opowieść o wojnie.

OlliOlli2 (PS4/Vita)

Valiant Hearts: The Great War (PS4)

Oddworld: New 'n' Tasty (PS4)

CounterSpy (PS3/PS4/Vita)

Papo & Yo (PS3)

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)

To pełna lista gier, jakie już dziś znajdą się w usłudze PlayStation Plus. Najbardziej ucieszą się na pewno posiadacze konsol PlayStation 4, bo z pozycjami cross-buy, pograją w aż cztery tytuły. Na szczególną uwagę zasługuje na pewno piękne, wciągające, świetne - a przede wszystkim chwytające za serce Valiant Hearts: The Great War. Miałem przyjemność skończyć ten tytuł na premierze i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku.

Smakowicie prezentuje się też druga część OlliOlli, czyli stylizowane na starsze gry jeżdżenie na desce. Jeśli gra będzie tak wymagająca jak jedynka, gwarantuję Wam, że wkręcicie się dość konkretnie. Sam natomiast przymierzałem się do zakupu Oddworld: New’n’Tasty - Abe’a pamiętam jeszcze z czasów swojej młodości, a przystająca do dzisiejszych standardów wersja jego przygód wyszła wybornie.

grafika: 1

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu