Ciekawe strony

Zmiany na MyBlogLog

Grzegorz Marczak
Zmiany na MyBlogLog
3

MyBlogLog (czyli serwis dzięki, któremu wiemy kto czyta naszego bloga, jak popularny jest nasz blog, oraz co czytają czytelnicy naszego bloga oraz innych blogów), wprowadza kolejne usprawnienia w swoim wyglądzie oraz w funkcjonalnościach. Tym razem wprowadzone zostały trzy drobne (a może i nie)...


MyBlogLog (czyli serwis dzięki, któremu wiemy kto czyta naszego bloga, jak popularny jest nasz blog, oraz co czytają czytelnicy naszego bloga oraz innych blogów), wprowadza kolejne usprawnienia w swoim wyglądzie oraz w funkcjonalnościach.

Tym razem wprowadzone zostały trzy drobne (a może i nie) zmiany w serwisie. Pierwszą z nich jest zmiana głównej strony "naszego community" czyli strony zawierającej informacje o tym kto czyta naszego bloga. Z tego co widać teraz na pierwszy plan przeniesione zostały ostatnie wpisy z naszego serwisu, lista użytkowników naszego serwisu została przesunięta do prawego menu, dodano również możliwość subskrypcji RSS-ów naszego serwisu.


Strona główna naszego community


Możliwość subskrypcji RSS-ów prosto z mybloglog

Nową funkcjonalnością, która również niedawno została dodana jest możliwość wysłania informacji do wszystkich osób które należą do społeczności naszego serwisu. Ciekawa funkcjonalność o ile ktoś nie będzie przesadzał z nadmiarem wysyłanych informacji. Oczywiście autorzy przypominają o możliwość wypisania się z każdego "community"


Wysyłanie informacji do użytkowników naszego serwisu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu