Ciekawe strony

Myspace przygotuje API?

Grzegorz Marczak
Myspace przygotuje API?
0

Myspace jest nadal największym serwisem społecznościowy na świecie, jednak nawet gigant zauważył poczynania mniejszego konkurenta jakim jest facebook. Facebook niedawno dopuścił developerów z całego świata do swojej platform społecznościowej, dzięki temu w przeciągu miesiąca powstały setki do...


Myspace jest nadal największym serwisem społecznościowy na świecie, jednak nawet gigant zauważył poczynania mniejszego konkurenta jakim jest facebook.

Facebook niedawno dopuścił developerów z całego świata do swojej platform społecznościowej, dzięki temu w przeciągu miesiąca powstały setki dodatków i widgetów do facebooka. Trafność posunięcia jakim było otwarcie przez facebooka swojej platformy zaskoczyło wszystkich.

Myspace do tej pory pozwalał developerom na tworzenie falshowych widgetów do swojej platformy. Jednak to chyba niedługo ulegnie zmianie, współzałożyciel myspace Chris DeWolfe stwierdził niedawno, otwarcie platformy przez konkurencje było bardzo ciekawym zjawiskiem i że myspace prawdopodobnie również zaoferuje takie możliwości.

Tak samo jak wcześniej Linkedin, tak samo i Myspace dostrzegł zagrożenie ze strony facebooka i musi reagować.

Pytanie tylko czy reakcja nie będzie nieco spóźniona, czy myspace nie jest już spóźniony ze wszystkim w porównaniu do szybko rosnącego facebooka?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu