Gry

Zjazd Twórców Gier – jeszcze więcej, jeszcze lepiej!

MMD
Marcin M. Drews
3

Choć pierwsze materiały na temat Zjazdu Twórców Gier mówiły o czterech salach wykładowych i pięćdziesięciu wystąpieniach, to już teraz, przeszło dwa miesiące przed wydarzeniem, organizatorzy informują, że wszystkiego i wszystkich będzie znacznie więcej! Czeka na Was już sześć sal wykładowych z 12...

Choć pierwsze materiały na temat Zjazdu Twórców Gier mówiły o czterech salach wykładowych i pięćdziesięciu wystąpieniach, to już teraz, przeszło dwa miesiące przed wydarzeniem, organizatorzy informują, że wszystkiego i wszystkich będzie znacznie więcej!

Czeka na Was już sześć sal wykładowych z 1200 miejscami łącznie, co pozwoli na przedstawienie co najmniej sześćdziesięciu wystąpień! Warto też wspomnieć, że prelekcje można zgłaszać jeszcze tylko przez kolejny miesiąc, do 10 września, za pośrednictwem formularza na stronie www Zjazdu Twórców Gier.

Najnowszymi ogłoszonymi oficjalnie wykładowcami na ZTG 2014 będą:

  • Piotr Iwanicki, designer SUPERHOT, gry, o której to jest coraz głośniej,
  • Tomasz Mazur z IQ Publishing, jeden z najbardziej doświadczonych wydawców gier w Polsce,
  • Kacper Szymczak z CreativeForge Games, Lead Designer i specjalista od level designu,
  • Konrad Czernik z Techlandu, który poprowadzi m. in. warsztaty z concept artu,
  • Szymon Janus z Intermarum, który prześledzi ewolucję gier typu tycoon.

Z kolei Thomas Bedenk, znany niemiecki twórca niezależny z zespołu Brightside, a także Olle Lundahl oraz Niklas Strömz Redgrim - rosnące gwiazdy skandynawskiego środowiska indie, będą nie tylko wykładowcami ZTG, ale również zaprezentują swoje najnowsze gry podczas Poznań Game Arena.

Wymienieni goście uzupełniają niemałą już listę wykładowców ogłoszonych już wcześniej: Reiner Knizia (twórca ponad 600 gier planszowych), Artur Maksara (Flying Wild Hog), Maciej Miąsik (Indie Game Developer), Jacek Głowacki (Indietrendy/Onet), Krzysztof Maliński (Huuuge Games), Daniel Sadowski (Nitreal Games), RiadDjemili oraz Johannes Kristmann (MaschinenMensch), Artur Ganszyniec (ATGames), ErwanBancal oraz Jakub Rokosz (CD Projekt RED), Michał Marcinkowski (Transhuman Design), VladMicu (Critical Force Entertainment).

Pełniejszą, bogatszą w informacje i regularnie aktualizowaną listę prelegentów możecie znaleźć na ztg.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu