Komputery i laptopy

Zgłoś lifehacka - wygraj Lenovo Yoga Tablet

Grzegorz Marczak
Zgłoś lifehacka - wygraj Lenovo Yoga Tablet
9

Każdy z nas stosuje przeróżne lifehacki. Często są banalnie proste, ale zadziwiająco skutecznie ułatwiają życie.  My szukamy tych najlepszych w kategorii technologie. Dlatego jesteśmy jurorem w  akcji 5 patentów z Lenovo Co trzeba zrobić? Wchodzisz na stronę patentylenovo.pl, wpisujesz swój pa...

Każdy z nas stosuje przeróżne lifehacki. Często są banalnie proste, ale zadziwiająco skutecznie ułatwiają życie.  My szukamy tych najlepszych w kategorii technologie. Dlatego jesteśmy jurorem w  akcji 5 patentów z Lenovo

Co trzeba zrobić?

Wchodzisz na stronę patentylenovo.pl, wpisujesz swój patent w kategorii technologie i klikasz wyślij. Patent piszesz prosto i z sensem, tak aby faktycznie ułatwiał życie zgodnie z ideą promowaną przez Lenovo, czyli #betterway.

Na stronie możesz zgłaszać też pomysły w pozostałych kategoriach: życie, moda, finanse, Lenovo Yoga, które będą nagradzać inni blogerzy (ekipa 5 sposobów na, Szarmant, Michał Szafrański) oraz zespół Lenovo.

Szukamy najlepszych, najbardziej odjechanych patentów technologicznych, autor naszym zdaniem najlepszego otrzyma Lenovo Yoga Tablet.

Nawet jeśli TERAZ nie masz jeszcze pomysłu na lifehack, to i tak odwiedź stronę https://patentylenovo.pl/  zainspirujesz się, a może przy okazji znajdziesz poradę, która ułatwi Twoje życie.

Wybrane zgłoszone patenty:

DAMIAN20LBN: Zamiast podkładki chłodzącej pod laptop za ok 50zł wykorzystaj formę po jajkach. Chłodzenie i obieg podobny a cena o wiele mniejsza .

ANTAS: Sposób na zachowanie ładowarki do telefonu bez naderwanego kabelka przy wtyczce. Wystarczy tylko sprężynka, która trzeba nałożyć na kabelek.

EKSTRA ERYK: włóż do szklanki telefon i masz domowy głośnik.

LUKASZ12: Zamknąłeś kartę w przeglądarce, a teraz chcesz ją przywrócić, bez wchodzenia do historii? Użyj skrótu CTRL+SHIFT+T.

POLLAK: Stare pudełko po kasecie magnetofonowej może posłużyć jako podstawka pod telefon komórkowy.

Co jeszcze?

Jeśli ustawisz publiczny status z hasztagiem #patentylenovo na facebooku, twitterze lub instagramie będziesz mieć szansę wygrać Lenovo Yoga Tablet lub jeden z pięciu pakietów Premium Spotify. Hashtag sprawi, że twój komentarz weźmie udział w akcji - twój patent trafi wtedy do kategorii social media, spośród których nagrodę przyzna zespół agencji Re:buzz.

Nagroda 

Najlepszy patent z działu technologicznego zostanie nagrodzony i otrzyma Lenovo Yoga Tablet.

Akcja trwa do 9 kwietnia 2014. Zasady znajdziecie tutaj a Regulamin znajdziecie tutaj

Artykuł jest częścią akcji promocyjnej 5 patentów z Lenovo

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu