Telekomy

Zestawienie ofert na kartę od Orange, Play, Plus i T-Mobile

Grzegorz Ułan
Zestawienie ofert na kartę od Orange, Play, Plus i T-Mobile
117

Czas na nasze kolejne zestawienie, w którym będziemy przyglądać się flagowym ofertom na kartę u naszych telekomów z „wielkiej czwórki”, zwłaszcza, że jak widać po danych na koniec 2017 roku, to oferty na kartę stały się decydującym fragmentem ich działalności w minionym roku, który wpłynął na przetasowania i zmianę lidera.

Przy okazji sprawdzimy też ich submarki, które wliczają się przecież do stanu posiadania Orange, Play, Plus i T-Mobile, ale zacznijmy od ofert głównych.

Oferta na kartę w Orange

Flagową ofertą na kartę w Orange jest pakiet Rozmowy i SMSy bez limitu + GB, gdzie dostajemy nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-y, bez MMS-ów. Pakiet jest cykliczny, odnawialny co 31 dni i kosztuje 25 zł.

Co do transferu danych, obowiązuje tu zasada nagradzania za lojalność na dwóch płaszczyznach. Na start dostajemy 15 GB, po roku 17 GB, a po trzech latach 20 GB. Dodatkowo przy regularnym cyklicznym doładowywaniu, każde kolejne zwiększa o 1 GB obecny stan posiadania.

Oferta na kartę w Play

Play, który aktualnie posiada najwięcej kart SIM w ofercie prepaid, ma podobny pakiet za 25 zł, ale tylko z 6 GB transferu danych i bez programu nagradzającego za lojalność. W zestawie również nielimitowane rozmowy ze wszystkimi oraz wiadomości SMS, bez MMS-ów.

Sprawdź też najlepsze oferty na internet na kartę bez umowy.

Oferta na kartę w Plus

W Plusie mamy podobny pakiet z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne i komórkowe i 6 GB transferu danych, ale do nielimitowanych wiadomości SMS dochodzą również MMS-y. Jeśli mamy kogoś do pary, możemy obniżyć ten koszt o 4 zł na numerze.

Oferta na kartę w T-Mobile

T-Mobile za 25 zł daje nielimitowane rozmowy i wiadomości, ale tylko SMS-y i 10 GB transferu danych.

Bezapelacyjnie wygrywa tu Orange, nie tylko ze względu na największa paczkę danych na start, ale i za bonus za lojalność plus 1 GB co miesiąc za cykliczne doładowanie.

Oferta na kartę w Nju mobile (Orange)

Nju mobile to też kilka opcji, ale flagowa pozycja to ta po środku, gdzie mamy pakiet za 29 zł, a w nim nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe oraz wiadomości SMS/MMS.

Tutaj mamy dodatkowo usługę "im dłużej tym lepiej", gdzie gigabajty rosną wraz ze stażem. Po pół roku się podwajają, po roku mamy ich już 2,5 raza więcej, a po dwóch latach 3 razy więcej, czyli łącznie 30 GB.

Oferta na kartę w Red Bull Mobile (Play)

W Red Bull Mobile mamy od niedawna nową ofertę. Najciekawsza opcja to ta za 30 zł, a w niej nielimitowane rozmowy do wszystkich, wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB, z tym że za cykliczne doładowania w tej cenie dostajemy bonus 10 GB, a więc łącznie 20 GB.

Oferta na kartę w Plush (Plus)

Plush na kartę to podobnie nielimitowany zestaw rozmów i wiadomości oraz 10 GB transferu danych za 25 zł.

Oferta na kartę w Heyah (T-Mobile)

Heyah to podobna oferta, również za 25 zł no limit na rozmowy i wiadomości i 10 GB transferu danych.

W kategorii submarek wygrywa nowe Red Bull Mobile, choć dla cierpliwych Nju Mobile powinno być lepszą propozycją, po pół roku będą mieli tyle samo gigabajtów, po roku 25 GB, a po dwóch latach 30 GB. Ciekawie również to wygląda w porównaniu z głównymi ofertami na kartę naszych telekomów, wyraźnie korzystniejsze są jednak propozycje ich submarek.

Więcej za mniej? Sprawdź aktualną ofertę NJU Mobile!

Photo: nenetus/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu