Telekomy

Zestawienie ofert, w których operatorzy nagradzają większym transferem danych za lojalność

Grzegorz Ułan
Zestawienie ofert, w których operatorzy nagradzają większym transferem danych za lojalność
16

W cieniu porannych doniesień o znaczącym ograniczeniu współpracy pomiędzy T-Mobile i Orange w ramach joint venture Networks!, przyjrzymy się dziś operatorom, którzy nagradzają swoich klientów za lojalność, czyli nieprzerwane korzystanie z usług, zwykle w ofertach bez długoterminowego zobowiązania.

Im dłużej, tym lepiej w nju mobile

Zaczniemy oczywiście od pioniera tego typu wiązania klienta do swoich usług (sam się dałem uwiązać. Nie, nie żałuję), a mianowicie od usługi im dłużej, tym lepiej w nju mobile.

W ofercie z rachunkiem, czyli z miesięcznym okresem wypowiedzenia, możemy liczyć na powiększenie posiadanej paczki danych w wybranym planie taryfowym dwukrotne po pól roku, dwa i pól raza po roku, a po dwóch latach na potrojenie. W rezultacie po dwóch latach dostajemy od 3GB do 60 GB w zależności od naszego pakietu.

Nju mobile nie ogranicza się tylko do abonamentu, podobna usługa działa w nju mobile na kartę i w najwyższym pakiecie za 29 zł z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości, po dwóch latach regularnych doładowań możemy liczyć na 30 GB transferu danych.

Również w usłudze internetu mobilnego, zarówno w opcji internetu dodatkowego (w ramach konta głównego) jak i osobnej karty SIM, GB rosną wraz ze stażem. W pierwszym przypadku do 60 GB, a w drugim aż do 120 GB w cenie odpowiednio 19 zł i 29 zł miesięcznie.

Sprawdź aktualną ofertę NJU Mobile!

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB w Orange

Pozostając przy tych samych nadajnikach, spójrzmy na odświeżoną pod koniec roku ofertę na kartę w Orange. W pakiecie z nielimitowanymi rozmowami oraz SMS-ami za 25 zł dostajemy na start 15 GB, po roku 17 GB, a po 3 latach 20 GB.

Nie jest to tak imponujące jak w nju mobile, ale pamiętajmy, że przy comiesięcznym odnawianiu pakietu, klienci otrzymują tu bonus +1GB, co miesiąc, więc można tych gigabajtów sporo sobie uzbierać z czasem.

Dodatkowe gigabajty w Plush ABO bez zobowiązania

Plus z kolei ma podobną ofertę tylko w swojej submarce Plush, gdzie za 25 zł (umowa na czas nieokreślony) daje nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS oraz na start 10 GB transferu danych.

To na początek, ale po po kwartale dostaniemy dodatkowe 2 GB, po pół roku 4 GB, po roku 6 GB, a po dwóch latach 10 GB. Łącznie wiec zwiększy się nam po dwóch latach transfer do 20 GB miesięcznie za 25 zł.

Virgin Mobile odatkowe gigabajty w ofercie abonamentowej

Ostatnim operatorem, który w ten sposób postanowił nagradzać swoich klientów za staż jest Virgin Mobile. Zrobili to całkiem niedawno, opisywałem Wam nową ofertę VM tydzień temu.

Virgin Mobile przez dwa kolejne kwartały podwyższa liczbę GB w wybranych planach, w rezultacie po pół roku dostajemy 5 GB transferu danych za 19 zł w Planie 1, w Planie 2 12 GB za 29 zł, a w Planie 3 aż 23 GB za 39 zł.

Więcej za mniej? Sprawdź NJU Mobile!

Photo: AntonioGuillemF/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu