Felietony

Zbieram Lifehacki w zamian za 10 audiobooków i zapas yerba mate!

Grzegorz Marczak
Zbieram Lifehacki w zamian za 10 audiobooków i zapas yerba mate!
49

Po oddaniu wykopu sponsorowanego, przyszedł czas na kolejny konkurs. Tym razem do wygrania są równie atrakcyjne nagrody czyli karnet na 10 audobooków (w audioteka.pl) oraz 200 PLN na dowolne produkty w sklepie KrainaHerbaty.pl - oczywiście głównym produktem jest yerba mate czyli coś w sam raz dla s...

Po oddaniu wykopu sponsorowanego, przyszedł czas na kolejny konkurs. Tym razem do wygrania są równie atrakcyjne nagrody czyli karnet na 10 audobooków (w audioteka.pl) oraz 200 PLN na dowolne produkty w sklepie KrainaHerbaty.pl - oczywiście głównym produktem jest yerba mate czyli coś w sam raz dla startupowców!

Tym razem aby zdobyć powyższe nagrody trzeba opisać jakiś Lifehack - czyli coś co ułatwia wam życie, powoduje że robicie coś szybciej, znajdujecie ciekawe rozwiązania dla już istniejących narzędzi itp. Jeśli dla kogoś z was pojęcie Lifehack jest nieznane - polecam stronę lifehacker.com aby zaznajomić się z tym zagadnieniem. Myślę, że tematyka jest tak szerokie iż każdy z pewnością będzie w stanie opisać coś ciekawe co stosuje lub o czym słyszał czy czytał. Dodam jedynie iż z zabawy chciałbym wykluczyć wszystko co związane jest z systemami operacyjnym i programowaniem (ale sztuczki w IT, triki w programach, narzędziach bardzo mile widziane). Mam nadzieję, że zebrane informacje będą przydatne dla wszystkich.

Najciekawszy według mnie Lifehacki zostanie zwycięzcą konkursy. Zabawa jak zwykle szybko czyli do środy do 17.00.

Sponsorzy konkursu:

Audioteka.pl serwis internetowy zajmujący się wyłącznie dystrybucją audiobooków w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze, na odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych, sprzęcie domowym, odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash).

KrainaHerbaty.pl sklep który oferuje specjały pochodzą z Chin, Indii, Brazylii, Sri Lanki oraz Japonii. Oprócz herbaty w sklepie można kupić również akcesoria służące do przygotowywania herbaty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurs