Felietony

Zwycięzcą konkursu o Wykop sponsorowany zostaje..

Grzegorz Marczak
Zwycięzcą konkursu o Wykop sponsorowany zostaje..
13

Dzięki wszystkim za aktywną zabawę, ilość linków do różnego rodzaju wkrętów jakie pojawiły się w i poza internetem lekko mnie zaskoczyła. Spodziewałem się, że w tym roku na Prima Aprilis przygotują się wszyscy - ale skala tego ile osób próbowało nas nabrać przeszła moje oczekiwania. Bez zbędnego...

Dzięki wszystkim za aktywną zabawę, ilość linków do różnego rodzaju wkrętów jakie pojawiły się w i poza internetem lekko mnie zaskoczyła. Spodziewałem się, że w tym roku na Prima Aprilis przygotują się wszyscy - ale skala tego ile osób próbowało nas nabrać przeszła moje oczekiwania.

Bez zbędnego przedłużania - zwycięzcą konkursu zostaje "Mariusz" "WASP" (przepraszam za pomyłkę ale liczyło się tym razem aby nie powtarzać wcześniej dodanych linków) - który jak dobry dowcip rekomendował pojawienie się google w portfolio na stronie znanego polskiego designera niepewny.com (teraz już niestety tego nie zobaczymy). Bardzo fajny i zarazem nienachalny żarcik bardzo przypadł mi do gustu (co nie oznacza, że wybierałem zwycięzce tylko według tego kryterium).

Wasp-a proszę o kontakt ze mną (grzegorz(kropka)marczak(na gmail) w celu dogadania szczegółów.
Dla wszystkich którzy się zaangażowali w powyższy konkurs i nie wygrali mam na pocieszenie kolejne szybkie konkursy z równie ciekawymi nagrodami. Właściwie tymi konkursami będę zamęczał was jeszcze przez tydzień aż nie rozdam wszystkich nagród jakie udało mi się uzbierać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb