Netflix

Narcos sezon 3 — mamy nowy zwiastun, premiera już 1. września!

Kamil Świtalski
5

Kolejny sezon netflixowego hitu, serialu Narcos, już za pasem. A na zaostrzenie apetytu dostaliśmy nowy trailer. Będzie się działo!

Kiedy w 2015 roku na platformie Netflix zadebiutował Narcos okazał się on niemałym zaskoczeniem dla wszystkich -- na szczęście jak najbardziej pozytywnym. Historia Pablo Escobara, kolumbijskiego barona narkotykowego, potrafi utrzymać napięcie, a dalsze losy bohaterów widzowie śledzą z zapartym tchem. To fajnie napisany i doskonale zrealizowany serial, który nie pozwala się od siebie oderwać — a oczekiwanie na kolejny sezon potrafi wytrącić z równowagi, szczególnie po takim zakończeniu, jaki zaserwowano nam ostatnim razem. Ale na szczęście nowe odcinki są tuż za rogiem, a na zaostrzenie apetytu twórcy podzielili się z nami zwiastunem.

Narcos sezon trzeci — trailer

Po wydarzeniach z końcówki drugiego sezonu twórcy chcąc czy nie, zmuszeni są dokonać wielu zmian. Nowi bohaterowie i historia Kartelu z Cali wydaje się jednak ani trochę nie zwalniać tempa, które narzucili sobie w poprzednich odcinkach. I mimo że metody działania tamtejszej ekipy są nieco odmienne od tego, co obserwowaliśmy dotychczas — jak widać na załączonym powyżej trailerze, nie ma mowy, abyśmy mogli się nudzić! Oczywiście do serii powróci także zestaw dobrze nam już znanych twarzy!

Narcos sezon trzeci — data premiery

Apetyt na trzeci sezon Narcos już pewnie nie tylko ja mam zaostrzony — ale niestety, na jego premierę przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać. Zgodnie z zapowiedziami, trzeci sezon Narcos zadebiutuje na Netflixie pierwszego września. To jedna z tych dat, którą prawdopodobnie wszyscy fani serialu powinni zaznaczyć na czerwono w kalendarzu i nie robić żadnych planów na następujący po nim weekend. Myślę, że już wszyscy wiem jak go spędzimy... prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: