Startups

Zapraszamy startupy do Central European Startup Awards

Patronat Medialny
Zapraszamy startupy do Central European Startup Awards
1

Za oknem wiosna, a wraz z nią nadchodzą ciekawe konferencje i konkursy. Do ich grona z pewnością zaliczyć można Central European Startup Awards (CESA). Nic dziwnego, że tytuł imprezy kojarzy się Wam z CES w Las Vegas, a nie z konkursem dla startupów. Startup Awards jest młodą imprezą. Pierwsze dwie...

Za oknem wiosna, a wraz z nią nadchodzą ciekawe konferencje i konkursy. Do ich grona z pewnością zaliczyć można Central European Startup Awards (CESA). Nic dziwnego, że tytuł imprezy kojarzy się Wam z CES w Las Vegas, a nie z konkursem dla startupów. Startup Awards jest młodą imprezą. Pierwsze dwie edycje (2012 i 2013) obejmowały tylko kraje nordyckie i odbywały się pod nazwą Nordic Startup Awards. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć działalność na kolejny region – Europy Centralnej.

Wielu młodych ludzi zakłada startupy z myślą, że będzie ich stać na Ferrari 458 Speciale, dlatego wypada wspomnieć o nagrodach. Aktualna ich wartość przekracza $1.5M i cały czas się powiększa, bo grono sponsorów (wśród nich m.in. Google i Ustream) się rozszerza. Nas za to zaciekawiła inna nagroda - kolacja ze znanym Hollywoodzkim aktorem! Musimy utrzymać jego tożsamość w tajemnicy, bo jest to informacja jeszcze nie potwierdzona. Możemy powiedzieć, że wybór tej osoby wywołał uśmiech na naszych twarzach.

Tak jak w wielu wydarzeniach tego typu w Central European Startup Awards nagrody nie są najważniejsze. Organizatorzy kładą duży nacisk na integrację środowiska startupowego. Po eliminacjach odbywających się niezależnie w poszczególnych krajach, zwycięzcy staną w szranki w wielkim finale 30 Maja w Budapeszcie walcząc w 6 kategoriach. Niestety, żeby mieć szanse na kolację z celebrytą lub walczyć o pozostałe nagrody musicie się pośpieszyć, bo jeszcze tylko dzisiaj można zgłaszać nominacje (szczęśliwie formularz jest krótki)! Nominować możecie zarówno siebie jak i innych pod adresem http://centraleuropeanstartupawards.com/nominate/.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu