Ciekawe strony

Zaplanuj sobie dzisiejszy wieczór z większą grupą znajomych - Airvite

Grzegorz Ułan
Zaplanuj sobie dzisiejszy wieczór z większą grupą znajomych - Airvite
3

Znamy ten motyw z Facebooka pod nazwą Wydarzenia. Wysyłamy takowe do znajomych, znajomi potwierdzają - tak, nie, może. Twórcy serwisu Airvite postanowili zrobić z tego dodatku osobny serwis. Ciężko mi ocenić przydatność tego narzędzia w codziennym użyciu. Może w przypadku, gdy planujemy spotk...

Znamy ten motyw z Facebooka pod nazwą Wydarzenia. Wysyłamy takowe do znajomych, znajomi potwierdzają - tak, nie, może. Twórcy serwisu Airvite postanowili zrobić z tego dodatku osobny serwis.

Ciężko mi ocenić przydatność tego narzędzia w codziennym użyciu. Może w przypadku, gdy planujemy spotkanie w większym gronie ma to nawet sens. Pozbywamy się konieczności obdzwonienia każdego z planowanych uczestników spotkania.

Sam serwis umożliwia szczegółowe zdefiniowanie spotkania i wysyłkę zaproszenia do gości. Każdy z nich, do których wysyłamy takowe, musi posiadać konto w serwisie.

Mamy dla Was 5 takich zaproszeń. Można je rozmnożyć, we własnym zakresie, by spotkanie w dzisiejszy wieczór było jak najliczniejsze:)

Jeszcze większe zastosowanie tego serwisu widzę w planowaniu odległych terminów, na przykład wyjazdu wakacyjnego. Definiujemy kilka takich miejsc, daty i zapraszamy znajomych. Każdy z nich może głosować na nasze propozycje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu