Płatności i bankowość

Zapłać 5 razy z Google Pay i odbierz 40 zł na zakupy w Google Play

Grzegorz Ułan
Zapłać 5 razy z Google Pay i odbierz 40 zł na zakupy w Google Play
17

Już 12 banków w Polsce oferuje swoim klientom zbliżeniowe płatności mobilne Google Pay. Ostatnim bankiem który dołączył do tej grupy był ING Bank Śląski, ale jeśli na tej liście nie ma waszego banku możecie spróbować skorzystać z DiPocket.

Okazja teraz jest przednia, bo ciekawą promocję przegotowało Google dla polskich użytkowników Google Pay. Aby zachęcić Polaków do skorzystania z szybkich płatności zbliżeniowych smartfonem, Google zachęca do pobrania Google Pay i odebrania kuponu o wartości 40 zł na zakup aplikacji lub gier w Google Play.

Co trzeba zrobić alby odebrać kupon? Musimy przede wszystkim być klientem jednego z tych banków: Alior Bank, Eurobank, T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, BGZ BNP, Getin Bank, Plus Bank, Citi Handlowy, ING Bank Śląski oraz posiadać odpowiedni smartfon z Androidem w wersji minimum 4.4, który wspiera technologię NFC.

Po pobraniu i zainstalowaniu Google Pay, musimy dodać do niej naszą kartę płatniczą i po przystąpieniu do promocji zacząć płacić zbliżeniowo. Wystarczy 5 takich płatności w różnych dniach i dokonanych w terminie 30 dni od przystąpienia do promocji. Po wypełnieniu tych warunków dostaniemy kartę podarunkową o wartości 40 zł, którą będziemy mogli zapisać na naszym koncie w Google Play.

Myślę, że warto skorzystać, zwłaszcza, że niewiele jest do wykonania, a za 40 zł można zaopatrzyć się w ciekawe pozycje, czy to z gier czy programów w Google Play. Promocja potrwa do 14 maja 2018 roku (termin na rejestrację w promocji). Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu