E-sport

Zalicytuj unikatową płaskorzeźbę Diablo III i pomóż dzieciakom

Paweł Książek
7

Na Allegro można już licytować charytatywne aukcje, z których całkowity przychód przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Warto zwrócić uwagę na unikatową płaskorzeźbę Diablo III, która jest świetnie wykonana i zapewne drugiej takiej nie znajdziemy. Jest ona p...

Na Allegro można już licytować charytatywne aukcje, z których całkowity przychód przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Warto zwrócić uwagę na unikatową płaskorzeźbę Diablo III, która jest świetnie wykonana i zapewne drugiej takiej nie znajdziemy.

Jest ona prawdziwą gratką dla fanów tej produkcji. Jedyny wykonany egzemplarz przekazał Szczepan Rachwał, który już wielokrotnie dawał swoje prace na charytatywne akcje. Tą oddał na rzecz Esportowej Paczki, o której na Antywebie mogliście przeczytać kilka dni temu.

Płaskorzeźba Diablo III wykonana jest na drewnie dębowym. Ma 73 centymetry wysokości, 53 szerokości i ponad 4,5 grubości. Posiada uchwyty, dzięki której można ją powiesić na ścianie. Kolekcjonerzy bez zastanowienia powinni starać się o tę płaskorzeźbę. Przy okazji można pomóc podopiecznym dębickiego domu dziecka. Dostępna jest pod tym linkiem.

esportowa paczka1 jpg

Na aukcjach Esportowej Paczki można także nabyć kolekcjonerską edycję Starcrafta II: Heart of Swarm, koszulkę portalu 1ndieworld.com z podpisami znanych ludzi z branży gier, w tym między innymi Adriana Chmielarza i Krzysztofa Gonciarza. Serwis ten przekazał także różne gadżety, które razem z trzema grami można licytować na innej aukcji. Można je znaleźć tutaj.

Przychód z wszystkich aukcji zostanie przekazany dzieciakom. Można licytować jeszcze przez osiem dni. Pieniądze i gadżety, którzy fani sportów elektronicznych przekazują od początku maja, zostaną wręczone podopiecznym Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy na początku czerwca. Do tego czasu ma także powstać nowa strona internetowa, którą wykonuje Adam Skalik. Wykonał już podstawową identyfikacje, w tym nowe logo.

Wciąż można przekazywać rzeczy i pieniądze. Darowizny finansowe można przesyłać na konto domu dziecka: 76 8642 1139 2013 3916 6285 0001 z dopiskiem Esportowa Paczka.

Więcej informacji na temat całej akcji można znaleźć na www.facebook.com/Esportowa Paczka

dom dziecka 123

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

akcja charytatywnadiablo III