E-commerce

Zakupy online w IKEA możliwe już w kilku miastach w Polsce

Grzegorz Ułan
20

Początkowo usługa dostępna była dla mieszkańców Wrocławia i okolic, od teraz do grona szczęśliwców dołączyli mieszkańcy Bydgoszczy, Gdańska, Opola, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania oraz Warszawy.

O wrocławskim debiucie pisaliśmy w listopadzie zeszłego roku, ale wtedy jeszcze prognozowano, że reszta kraju będzie musiała poczekać do jesieni 2017 roku. Cóż, niezłe przyspieszenie, tylko się cieszyć, bo to spore udogodnienie dla klientów IKEA, którzy nie muszą teraz udawać się do zatłoczonych sklepów stacjonarnych i na spokojnie wybrać sobie meble w zaciszu domowym.

Mapka udostępniona na stronie nie jest zbyt precyzyjna, więc aby upewnić się, że dostawa obowiązuje w Twoim mieście, trzeba wpisać swój kod pocztowy na tej stronie.

Można wybierać pozycje z większych asortymentów, czyli meble oraz akcesoria meblowe. Nie można natomiast jeszcze zamawiać drobnicy, w postaci mniejszych artykułów, takich jak szklanki czy koce. Po wybraniu wszystkich pozycji możemy dokonać zamówienia i płatności online, nie można płacić gotówką przy odbiorze.

Cena zbierania i transportu z wniesieniem tych produktów zaczyna się od 139 zł, oczywiście im cięższy zestaw cena winduje w górę.

https://youtu.be/A6dUObvnYo8

Źródło: Bankier.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zakupyIkeaonline