Seriale

Największy serialowy hit ostatnich lat trafi wreszcie do polskiej telewizji

Błażej Wojciechowski
Największy serialowy hit ostatnich lat trafi wreszcie do polskiej telewizji
1

Yellowstone to bez wątpienia jeden z największych hitów serialowych jakie pojawiły się na rynku w ostatnich latach. Aż dziwne, że do tej pory nie trafił do tradycyjnej telewizji linearnej, ale wkrótce się to zmieni.

Yellowstone w telewizji TVN

Tego serialu nie trzeba chyba przedstawiać. Historia rodziny Duttonów, ranczerów z Montany, na której czele stoi John Dutton odgrywany przez Kevina Costnera podbiła serca nie tylko polskich widzów. Serial jeszcze kilka lat temu nie był u nas szerzej znany, bo odpowiada za niego wytwórnia Paramount, która stworzyła go na potrzeby swojej platformy VOD. W Polsce pojawił się dopiero w zeszłym roku wraz z serwisem SkyShowtime, który debiutował w lutym 2023 roku. Zgodnie z oczekiwaniami serial z miejsca stał się hitem tej platformy i wciągnął widzów na długie godziny, bo dostępne były wtedy już 4 sezony tej produkcji.

O sukcesie Yellowstone może świadczyć także fakt, że prawa do pokazywania serialu w naszym kraju wykupił nawet Netflix. Teraz jednak grono osób, które będą miały okazję zapoznać się z tą produkcją wzrośnie jeszcze bardziej. Od 1 lipca Yellowstone zagości na otwartej antenie telewizji TVN. Kolejne odcinki serialu będą puszczane co tydzień w poniedziałek o 20:50. Nie wiemy co prawda ile sezonów zamierza pokazać stacja, której właścicielem jest Warner Bros Discovery, ale jeśli produkcja będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem, to pewnie na pierwszym się nie skończy.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą serią i nie zamierzacie kupować dostępu do usługi SkyShowtime lub Netflix, to warto z pewnością włączyć telewizor. Jestem przekonany, że osoby, które poszukują w serialach ciekawej historii i dużej dawki emocji nie będą zawiedzione.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu