VOD

Fani Yellowstone mają powody do radości. Takiego obrotu spraw się nie spodziewali

Kamil Świtalski
Fani Yellowstone mają powody do radości. Takiego obrotu spraw się nie spodziewali
13

Dramatyczna sytuacja wokół finałowego sezonu Yellowstone wciąż trwa. Ale pojawiło się światełko w tunelu.

Nie ustają ani trochę kontrowersje wokół jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat: Yellowstone. Serial został przerwany w połowie piątego, ostatniego, sezonu — a widzowie z niecierpliwością wypatrują końcówki. Chcą wiedzieć jak zakończą się losy Duttonów. A najświeższe informacje do których dotarła redakcja Puck News sugerują, że... wbrew temu co słyszeliśmy wcześniej: w finałowych odcinkach serialu powróci Kevin Costner.

Kevin Costner powróci do Yellowstone. John Dutton jednak pojawi się w finale serialu?

Dramat związany z obecnością / nieobecnością Kevina Costnera w finałowych odcinkach piątego sezonu Yellowstone trwa od wielu miesięcy. Teraz jednak trafiają do nas dobre wieści (przeczące temu, o czym zapewniano nas przez wiele miesięcy), jakoby wcielający się w Johna Duttona Kevin Costner miał jednak powrócić w ostatnich odcinkach serialu. Teraz jednak twórca serii, Taylor Sheridan, zapytany o pozwolenie na powrót aktora stwierdził... że w sumie, to jest zadowolony z wizji finału bez Costnera. Prace nad ostatnimi odcinkami mają ruszyć wiosną tego roku.

Cały ten konflikt ma rozbijać się o... finanse. Kevin Costner miał sobie zażyczyć zaporowych stawek. A wydeptaną przez niego ścieżką mają też kroczyć Kelly Reilly (serialowa Beth) oraz Cole Hauser (serialowy Rip). To właśnie ten duet aktorów po zakończeniu prac nad Yellowstone miał stać się głównymi bohaterami sequelu kolejnego serialu w uniwersum. Ale obecnie aktorzy zażyczyli sobie kosmicznie wysokich stawek opiewających na 1,25 miliona dolarów za odcinek, co... może kazać Sheridanowi i ekipie produkcyjnej zrewidować plany.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu