Smartfony

Smartfony Redmi Note 7 i Mi 9 od Xiaomi w Polsce już za kilka dni. Znamy ceny!

Piotr Kurek
29

Początek roku przyniósł pierwsze informacje na temat Redmi Note 7 i Xiaomi Mi 9. Dziś wiemy kiedy urządzenia trafią do Polski i ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Redmi Note 7 zawitał już na Antyweb dwa miesiące temu. To jeden z pierwszych przedstawicieli nowej submarki, która ma konkurować między innymi z urządzeniami sygnowanymi logo Honor. W nowym smartfonie doczekaliśmy się 6,3-calowego ekranu IPS o rozdzielczości Full HD+ z wcięciem w postaci łezki. Redmi Note 7 pracuje na układzie Snapdragon 660. Osiem rdzeni Kryo, cztery o maksymalnym zegarze 2,2 GHz i cztery o 1,8 GHz oraz grafika Adreno 512 zapewnić mu mają bardzo dobre osiągi, niezależnie, czy mówimy tu o codziennym użytkowaniu czy grach. Więcej o samym Redmi Note 7 poczytacie we wpisie Alberta Rewelacyjna cena i świetne parametry – oto Redmi Note 7.

Redmi Note 7 na naszym rynku zadebiutuje w trzech wariantach kolorystycznych, choć na wstępie kupujący będą mieli dostęp tylko do dwóch:  Space Black i Neptune Blue. W późniejszym terminie dostępny będzie również Nebula Red. Urządzenie, w zależności od konfiguracji będzie kosztować od 799 do 999 zł. Za wersję 3 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy 799 zł, za 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej 899 zł, a za wersję 4 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej 999 zł. Sprzedaż wersji 4 GB + 64 GB rozpocznie się 25 marca.  Pozostałe dwie wersje będzie można kupić w późniejszym terminie na mi-home.pl oraz w autoryzowanych punktach Mi Store.

Xiaomi przygotowało dodatkową niespodziankę. W poniedziałek, 18 marca od 10.00 na stronie mi-home.pl będzie można kupić telefon Redmi Note 7 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej. Jednak liczba sztuk będzie ograniczona. Dodatkowo każdy, kto kupi smartfon do 30 kwietnia, oprócz standardowej gwarancji, będzie mieć dodatkowo 6 miesięcy gwarancji na uszkodzenie ekranu.

Xiaomi Mi 9 w Polsce już niebawem!

Tego samego dnia do sprzedaży trafi flagowiec Xiaomi Mi 9, który miał niedawno swoją europejską premierę na targach w Barcelonie. Mi 9 będzie dostępny w cenie 1899 zł dla wersji 6 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej i 1999 zł za wersję 6 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej w trzech kolorach: Piano Black, Ocean Blue i Lavender Violet. Więcej o samym smartfonie przeczytacie w wpisie Kamila Koniec podchodów. Xiaomi prezentuje swój najnowszy smartfon: Mi 9

Źródło: Informacje prasowe

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu