Xiaomi

To najbardziej uroczy gadżet od Xiaomi. Takiego power banka jeszcze nie widzieliście!

Kamil Świtalski
16

Xiaomi co rusz serwuje kolejne produkty, a ich najświeższym produktem który trafił na rynek jest niewielki power bank zamknięty w estetycznej obudowie i będący jednocześnie... ogrzewaczem do dłoni!

Im dłużej przyglądam się kolejnym gadżetom które na rynek wypuszcza Xiaomi, tym mniej jestem zdziwiony ich popularnością. To prawda że nie wszystkie trafiają w moje gusta, ale patrząc na ich ilość — firma się z tym liczy. Bo w portfolio marki każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie — jak nie smartfon, to maszyna do ryżu. Jak nie maszyna do ryżu, to inteligentne oświetlenie albo termometr. Ewentualnie power bank będący nie tylko wyjątkowo uroczy i estetyczny, ale też... użyteczny. Pozwoli bowiem nie tylko naładować smartfon czy słuchawki, ale też ogrzać ręce w chłodne dni.

Zobacz też: Po co komu jeden ekran w smartfonie, skoro może mieć dwa? Xiaomi opatentowało takie urządzenie

Uroczy gadżet od Xiaomi. Ozdobny power bank z funkcją... ogrzewacza dłoni

Duże power banki od Xiaomi cieszą się ogromną popularnością: są estetyczne, charakteryzują się sporą pojemnością, a przy tym ich ceny nie zwalają z nóg. Ale zapomnijcie o 20 000 mAh i przywitajcie śliczny power bank o pojemności 5000 mAh którego design wzorowany jest na retro radyjkach. Urządzenie ma podgrzewanie z obu stron i nagrzewa się do 52 stopni Celsjusza — jego obudowa zaś zrobiona jest z aluminium, które jest doskonałym przewodnikiem ciepła i w mig nagrzeje sprzęt. Ile sprzętowi potrzeba by się rozgrzać? Chwili, to kwestia raptem pięciu sekund! Sprzęt dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych i wyceniono go na 138 CNY, czyli około 76 PLN. Urocze, pewnie wielu użytkowników skorzystałoby z tego gadżetu chętnie także i tu — nadchodzące mrozy aż się o niego proszą ;-).

Zobacz też: Nie tylko fani Xiaomi będą zadowoleni – oto czytnik ebooków Mi Reader

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: