Xiaomi

Telewizory Xiaomi Mi TV P1 i projektor Mi Smart Projector 2 Pro wkrótce w Polsce

Piotr Kurek
Telewizory Xiaomi Mi TV P1 i projektor Mi Smart Projector 2 Pro wkrótce w Polsce
2

Xiaomi przygotowało dziś masę polskich premier. Oprócz smartfonów z serii Mi 11 i opaski Mi Band 6, do sprzedaży trafią nowe telewizory i projektor.

Xiaomi Mi 11i, Mi 11 Lite 5G, Mi 11 Lite, Mi 11 Ultra, a do tego Mi Band 6. Robi się tłoczno, a to z całą pewnością nie koniec premier Xiaomi na najbliższe tygodnie i miesiące. Jednak nie samymi smartfonami człowiek żyje. Chińska firma zdaje sobie z tego doskonale sprawę i w swoim katalogu produktów oferuje szereg sprzętów elektronicznych, które cieszą się sporym zainteresowaniem także w Polsce. Dziś, polski oddział Xiaomi zaprezentował nowe telewizory oraz projektor cyfrowy, które w najbliższym czasie pojawią się w sklepach.

Xiaomi Mi TV P1

Najnowsza linia telewizorów Mi TV P1 dostępna jest w czterech rozmiarach: 55, 50, 43 i 32 cali. W modelach 55-, 50- i 43-calowych ekrany posiadają rozdzielczość 4K UHD ze wsparciem Dolby Vision. Dodatkowo, dwa największe warianty 55 i 50 cali obsługują HDR10+. Wszystkie trzy modele oferują technologię MEMC, poprawiającą płynność ruchu i ograniczającą opóźnienia. 32-calowy telewizor Mi TV P1 charakteryzuje się rozdzielczością 1366 x 768 pikseli.

Wszystkie telewizory Mi TV P1 działają w oparciu o system Android TV (32 cale Android TV 9, pozostałe Android TV 10), oferują wsparcie dla Google Chromecast, Miracast oraz Asystenta Google. Wszystkie modele są wyposażone w system Android TV i mają zainstalowane popularne aplikacje, takie jak Netflix, Prime Video i YouTube1. Telewizory w rozmiarach 55, 50 i 43 cali mają dodatkowo wbudowany mikrofon pozwalający na wydawanie polecenia głosowe telewizorowi.

Xiaomi Mi TV P1: Specyfikacje

Mi TV P1 32 cale

Mi TV P1 43 cale

Mi TV P1 50 cali

Mi TV P1 55 cali

y

)

m

m

m

m

z

D

D

w

0

n

C

D

w

C

+

n

C

D

w

C

+

n

C

z

W

W

D

91

t2

0

t

l5

t

e

B

B

0

C

2

s

)

a

o

e

1

Cztery nowe telewizory Xiaomi Mi TV P1 w polskich sklepach pojawią się w maju. W chwili obecnej nie są podane ich ceny.

Mi Smart Projector 2 Pro

Xiaomi pokazało też niewielki projektor o rozdzielczości Full HD z wbudowanymi 4 głośnikami oraz jasnością 1300 ANSI lumenów. Ma to być pełnoprawne urządzenie multimedialne oparte na systemie Android TV 9.0 pozwalające na wyświetlanie obrazu o przekątnej od 60 do 120 cali. Co więcej, posiada mechanizm samoczynnego ustawiania ostrości oraz korekcji wymiarów ekranu, tak aby zawsze proporcje były idealne niezależnie od położenia urządzenia. Mi Smart Projector 2 Pro w sklepach pojawi się 29 kwietnia i będzie dostępny za 4199 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu