Xiaomi

Opaski Xiaomi Mi Band 5 będą dostępne w czterech różnych kolorach. Tak jakby

Paweł Winiarski
Opaski Xiaomi Mi Band 5 będą dostępne w czterech różnych kolorach. Tak jakby
2

Xiaomi Mi Band to niezwykle popularne opaski fitness. Nie najlepsze, ale niezwykle tanie i naprawdę za takie pieniądze trudno znaleźć coś lepszego. Mi Band 5 będzie się cieszyć ogromną popularnością i tego jestem pewny. A czy pomogą jej w tym jeszcze bardziej różne wersje kolorystyczne?

Oficjalna zapowiedź Xiaomi Mi Band 5 już za kilka dni, ale w sieci już pojawia się sporo przecieków dotyczących sprzętu.

Przeczytaj też: Wszystko, co już wiemy o Xiaomi Mi Band 5. Nowe funkcje i data premiery

Najważniejsza jest oczywiście obecność NFC, dzięki któremu możliwe będą płatności również poza terenem Chin, jednak wizualny aspekt też ma przecież znaczenie. A ten ma być nieco inny niż dotychczas. Chodzi o cztery różne kolory opasek - tak jakby.

Nie mam pewności, bo nie widziałem w jaki sposób będzie tym razem wyglądać połączenie samego sprzętu z paskiem, więc patrząc na poprzednie modele wygląda to po prostu jak...kolorowe paski, ale mogę się mylić.

Jak widzicie na powyższej grafice, dostaniemy najprawdopodobniej kilka fajnych, przyjemnych dla oka kolorów. Jeśli faktycznie opaska będzie połączona z paskiem inaczej niż przez wsuwanie do niego pastylki, to jedynie zielonkawa jest w pełni kolorowa, reszta czarna, ale za to z fajnymi, oryginalnymi paskami.

Taka zmiana zachęci Was do zakupu albo przesiadki na nowszy model, czy raczej nie ma to dla Was znaczenia?

Uważajcie na nieoryginalne paski do opasek Mi Band

Mówią, że "mądry Polak po szkodzie", to bądźcie mądrzejsi ode mnie i uważajcie, w co wpinacie swoją pastylkę Mi Band. Ja zgubiłem Mi Band 2 w dość głupi sposób, korzystając z nieoryginalnych pasków z Allegro. Niby wszystko w porządku, fajne, stylowe moro - a jednak w nieoczekiwanym momencie pasek po prostu się rozpiął. Zorientowałem się oczywiście dopiero po chwili i po sprzęcie nie było już śladu. Tego samego błędu nie popełniłem przy Mi Band 3 i Mi Band 4. Używałem tylko oryginalnych pasków z zestawu i nigdy nie miałem problemów z samoistnym rozpinaniem.

grafika

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu