Startups

Xevin Lab zainwestował milion złotych w InterviewMe.pl

Grzegorz Ułan
Xevin Lab zainwestował milion złotych w InterviewMe.pl
19

Serwis InterviewMe.pl zapewne znacie, jeśli nie, znaczy, że macie już świetną pracę od co najmniej 2013 roku. Wtedy to właśnie powstał i udostępnił użytkownikom kreator CV i listów motywacyjnych. Ale to nie wszystko, oprócz narzędzia do ich tworzenia oferują kompleksową pomoc rekrutera, który dor...

Serwis InterviewMe.pl zapewne znacie, jeśli nie, znaczy, że macie już świetną pracę od co najmniej 2013 roku. Wtedy to właśnie powstał i udostępnił użytkownikom kreator CV i listów motywacyjnych.

Ale to nie wszystko, oprócz narzędzia do ich tworzenia oferują kompleksową pomoc rekrutera, który doradza jak pisać skuteczniejsze CV i dopasowywać je do ofert pracy. Od 2013 roku udało im się zdobyć bazę 95 tyś. użytkowników. InterviewMe.pl to również blog o tematyce HR z poradami dla osób szukających pracy, którego odwiedza miesięcznie około 300 tysięcy czytelników.

O to co o samej inwestycji mówi Kuba Koziej, współzałożyciel Interviewme.pl:

Wśród naszych użytkowników mamy przedstawicieli wszystkich grup zawodowych. Każdemu oferujemy kompleksowe wsparcie przy rekrutacji, od tworzenia i tłumaczenia dokumentów do przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i assessment center.

W ramach usług, cv które tworzymy są zawsze dopasowane do specyfiki branży, a nawet konkretnego, poszukiwanego przez kandydata stanowiska. Środki pozyskane od Xevin Lab chcemy przeznaczyć na dalszy komercyjny rozwój serwisu.

Na koniec wypada pogratulować twórcom tego serwisu, taki zastrzyk finansowy powinien mocno wesprzeć ich w dalszym rozwoju, no i być może ekspansji na inne rynki. Brawo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu