Microsoft

Xbox Series X i Xbox Series S. Ruszyła przedsprzedaż konsol w Polsce!

Piotr Kurek
Xbox Series X i Xbox Series S. Ruszyła przedsprzedaż konsol w Polsce!
4

Na ten dzień czekało wielu graczy. Xbox Series X i Xbox Series S są już dostępne w przedsprzedaży w Polsce. Obie konsole na rynku pojawią się 10 listopada. Gdzie je kupić?

Nowa generacja zbliża się wielkimi krokami i o konsolach Xbox Series X i Xbox Series S wiemy już niemal wszystko. Wiemy, jak wyglądają, co będą oferować, ile trzeba wydać pieniędzy by je kupić i kiedy w końcu będzie można je podłączyć do telewizora i cieszyć się nową jakością rozgrywki.

Zobacz też: Xbox Series X vs Xbox Series S: porównanie konsol. Co musisz o nich wiedzieć?

Xbox Series X i Xbox Series S. Rusza przedsprzedaż obu konsol w Polsce

A gdzie będzie można kupić obie konsole? Na liście poniżej znajdziecie najpopularniejsze sklepy z elektroniką, które już uruchomiły przedsprzedaż. Za Xbox Series X zapłacicie 2249 zł, natomiast Xbox Series S to koszt 1349 zł.

Xbox Series X:

Xbox Series S:

Warto też pamiętać o wariancie Xbox All Access, który w Polsce będzie dostarczany przez sieć sklepów Media Expert. Xbox All Access to coś na kształt systemu ratalnego wraz z dwuletnią subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. W jego ramach Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie. Po 24 miesiącach konsole stają się Waszą własnością, a dostęp do Xbox Game Pass Ultimate będzie dodatkowo płatny.

Xbox Series X. Zestawy z dodatkowymi grami w polskich sklepach

Xbox Series X dostępny będzie w sprzedaży w kilku zestawach z dodatkowymi grami. W zależności od wybranego sklepu, macie możliwość kupienia zestawu składającego się z konsoli Xbox Series X i gier FIFA 21 i Forza Horizon 3. Będzie go mogli nabyć m.in. w RTV EURO AGD za 2399 zł (w chwili obecnej jest on niedostępny). Możecie też wybrać konsolę Xbox Series X z nadchodzącą grą Assassin's Creed Valhalla. Zestaw ten dostępny jest m.in. w sklepach Media Markt za 2379 zł i RTV EURO AGD (w chwili obecnej jest on niedostępny) za 2369 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu