Microsoft

Xbox One za 499 EUR w listopadzie! Kupicie?

Grzegorz Marczak
Xbox One za 499 EUR w listopadzie! Kupicie?
24

Czyli dobrze ponad 2000 PLN, pytanie tylko czy zrobią z tego cenę 2100 czy raczej 2199 PLN. Nowa konsola Microsoftu ma zadebiutować w listopadzie na 21 rynkach. Mam nadzieję, że dotyczy to także polski. Podczas dzisiejszej konferencji Microsoft pokazał ponad 20 gier na swoją nową konsolę. Na Nie...

Czyli dobrze ponad 2000 PLN, pytanie tylko czy zrobią z tego cenę 2100 czy raczej 2199 PLN. Nowa konsola Microsoftu ma zadebiutować w listopadzie na 21 rynkach. Mam nadzieję, że dotyczy to także polski.

Podczas dzisiejszej konferencji Microsoft pokazał ponad 20 gier na swoją nową konsolę. Na Niezgrani.pl czeka na was relacja z tego wydarzenia. W skrócie powiem tylko, że BF4, Wiedzmin 3 oraz Titanfall (tytuł na wyłączność od Respawn Entertainment. Będzie to strzelanina „ludzie vs. mechy”) zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

Niestety 499 EUR trochę zgasiło mój entuzjazm - spodziewałem, że początkowa cena zostanie ustawiona na jednak trochę niższym poziomie. Czekamy teraz na konferencję Sony, start o 3 w nocy - relacja na Niezgrani.pl - już teraz zapraszam.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu