Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Microsoft zapowiada nowe premiery na Gamescom 2021

KP
Kamil Pieczonka
3

Gamescom to drugie po E3 największa targi gier na świecie. Impreza, która ma miejsce w tym tygodniu jest doskonałą okazją aby pokazać jakie tytuły pojawią się na Xbox Series X/S w najbliższych miesiącach.

Xbox Gamescom 2021 - zapowiedzi nowych gier

Dying Light 2

Prezentacja zaczęła się z wysokiego c, szczególnie dla polskich graczy, bo pierwszą pokazaną grą jest Dying Light 2. Panowie z Techlandu przygotowali krótką prezentację na temat tego co poprawili w nowej odsłonie głośnego tytułu, a gracze dostali nowy trailer, który zapowiada się bardzo obiecująco. Zobaczcie sami.

Microsoft Flight Simulator - dodatki

Flight Simulator to bez wątpienia jedna z najlepszych gier jeśli chodzi o symulacje lotów samolotami. Twórcy nie zamierzają jednak osiąść na laurach i szykują nam szereg dodatków do swojego tytułu. Mowa tu między innymi o nowych lotniskach, nowy samolotach (Junkers JU-52 i Volocopter - dron/taksówka), a także dodatku Reno Air Races, który pozwoli na ściganie się samolotami online ze ludźmi z całego świata.

Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation

Wasteland 3 nie jest najnowszą gra, ale cały czas jest aktualizowana, dostaje poprawki, nowe usprawnienia oraz nową zawartość. Najnowsze DLC ma tytuł Cult of the Holy Detonation i zadebiutuje już 5 października, również w Game Passie.

State of Decay 2: Homecoming

Kolejny dodatek do dobrze znanej gry. Nowe lokacje, nowe bronie i nowe przygody. Dostępny będzie już 1 września, również w ramach Game Pass.

Stray Blade

Crusader Kings III

Psychonauts 2

Kontynuacja bardzo dobrze ocenianej platformówki - Psychonauts 2 trafi do graczy już jutro, a posiadacze Game Passa nawet nie będą musieli za tą grę dodatkowo zapłacić. Przeglądając kilka pierwszych recenzji łatwo dojść do wniosku, że zdecydowanie warto.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada 2021, to już wiedzieliśmy wcześniej. Dzisiaj poznaliśmy okładkowe samochody - Mercedesa AMG One oraz Forda Bronco Badlands, a także mieliśmy okazje zobaczyć gameplay na konsoli Xbox Series X. Wraz z grą w sprzedaży pojawi się także dedykowany kontroler. Forza Horizon 5 również trafi do Game Passa i to już w dniu premiery.

Gry, które trafią do Game Pass

I to by było na tyle. Szczerze powiedziawszy to poza Dying Light 2, żadna gra nie wywołał u mnie większych emocji i zabrakło nieco naprawdę mocnych, nowych tytułów. Miejmy nadzieje, że Techland spełni pokładane w nim oczekiwania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: