Gry

Oto nowe gry w Xbox Game Pass: trylogia Hitmana, nowy Rainbow Six i inne

Konrad Kozłowski
Oto nowe gry w Xbox Game Pass: trylogia Hitmana, nowy Rainbow Six i inne
1

Jeszcze nieoficjalnie, ale już w komplecie została zaprezentowana lista gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w drugiej połowie stycznia.

Dzisiejszego popołudnia największym newsem technologiczno-growym jest oczywiście przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft, ale w cieniu tej wiadomości czai się dobra nowina dla wielu graczy. W drugiej połowie miesiąca do usługi Xbox Game Pass dodanych zostanie kilka gier, spośród których na pewno wyłowicie coś dla siebie.

Zaczniemy od najnowszej trylogii Hitmana, która przypadła do gustu graczom i krytykom. Wszytkie trzy odsłony zawitają na konsole Xbox, na PC oraz będzie je można ograć w chmurze. Na te same platformy pojawią się "Danganronpa: Trigger Happy Havoc" - japoński klasyk z wielką grupą fanów, Death's Door - nominowana do nagrody gry indie roku na The Game Awards i przez pewną część 2021 było najlepiej ocenianą grą na Metacritic, a także "Nobody Saves the World", "Windjammers 2" i "Pupperazzi".

Do tej grupy, dostępnych na wszystkich trzech platformach, należeć będzie też najnowsza odsłona "Rainbow Six: Extraction", która wkrótce doczeka się premiery. Do pary z nią Microsoft zaoferuje graczom klasykę, która przez wiele lat była wspierana i rozwijana ze względu na swoją popularność, czyli "Rainbow Six Siege" w wersji Deluxe. Poza tym, do Xbox Game Pass dodana zostanie gra "Taiko no Tatsujin The Drum Master" na konsole i PC.

Lista nowych gier w Xbox Game Pass - od 20 stycznia 2022:

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition (xCloud, Xbox, PC) – już dostępne
  • Nobody Saves the World (xCloud, Xbox, PC) – już dostępne
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (xCloud, Xbox, PC) – od 20 stycznia
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Deluxe Edition (PC) – od 20 stycznia
  • Hitman Trilogy (xCloud, Xbox, PC) – od 20 stycznia
  • Pupperazzi (xCloud, Xbox, PC) – od 20 stycznia
  • Windjammers 2 (xCloud, Xbox, PC) – od 20 stycznia
  • Taiko no Tatsujin The Drum Master (Xbox, PC) – brak daty
  • Death’s Door (xCloud, Xbox, PC) – brak daty

Źródło: Łowcy Gier, Xbox Wire

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu