Moje przemyślenia

Wzbogaceni o nowe horyzonty muzyczne prezentujemy zwycięzców konkursu o kody premium do Spotify

GU
Grzegorz Ułan
6

Moje preferencje muzyczne są dość różnorodne, z tego też względu zostałem wybrany do skądinąd przyjemnej, ale niezwykle trudnej roli, jaką było wyłonienie zwycięzców w tym konkursie. Zdecydowałem się na takie kryterium, które pozwoliło mi na dość subiektywny i sprawiedliwy jednocześnie wybór. T...


Moje preferencje muzyczne są dość różnorodne, z tego też względu zostałem wybrany do skądinąd przyjemnej, ale niezwykle trudnej roli, jaką było wyłonienie zwycięzców w tym konkursie.

Zdecydowałem się na takie kryterium, które pozwoliło mi na dość subiektywny i sprawiedliwy jednocześnie wybór. Taktyka ta wyszła niejako po drodze, podczas odsłuchiwania Waszych playlist, a mianowicie spośród wszystkich przesłanych propozycji wybrałem najlepsze według mnie z różnych gatunków muzycznych. Było ich dokładnie 24, wszystkie dodałem dziś do obserwowanych, więc łatwo zidentyfikujecie własne (dzięki za kawał dobrej muzyki!).

Z tych wszystkich wybrałem 5 najlepszych i tutaj już wspomogłem się popularnością tych playlist w samym Spotify. Pierwsza trójka wybrana została więc według liczby obserwowanych osób.

I tak pierwsze miejsce zajmuje Lan Pham:

II miejsce - Szczepan Motyka:

III miejsce - Paweł Gajda:

Gratuluję zwycięzcom (skontaktujemy się na Wasze emaile podane w Disqusie), a pozostałym życzę miłego odsłuchiwania, zarówno w tym wpisie jak i tym konkursowym, zebraliśmy tam bogatą bazę muzyczną:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursSpotify