Felietony

Wystarczy jedna serenada i dostaniesz ode mnie 3 x 5 litrowe draughtkegi Heinkena

Grzegorz Marczak
Wystarczy jedna serenada i dostaniesz ode mnie 3 x 5 litrowe draughtkegi Heinkena
50

Mamy weekend więc odpuszczamy trochę z technologicznymi tematami i przechodzimy do tego co "niedźwiadki lubią najbardziej" :) Dzisiaj mam dla was dość zaskakujący konkurs. Otóż przed zbliżającym się świętem zakochanych jest okazja na zdobycie 3 draughtkegów dobrego piwa :) Na początku jednak słow...

Mamy weekend więc odpuszczamy trochę z technologicznymi tematami i przechodzimy do tego co "niedźwiadki lubią najbardziej" :) Dzisiaj mam dla was dość zaskakujący konkurs. Otóż przed zbliżającym się świętem zakochanych jest okazja na zdobycie 3 draughtkegów dobrego piwa :)

Na początku jednak słowo o co chodzi. Firma Heineken przygotowała dla facetów (tak zakładam) aplikację na Facebooku dzięki której w łatwy i szybki sposób wygenerujemy dla naszej ładniejszej połówki romantyczną serenadę (jest ponad 640 kombinacji więc jest szansa że będziemy oryginalni). Sprawdziłem - działa to sprawnie i przyjemnie. Wystarczy więc 5 minut aby obskoczyć walentynkowy problem i przy okazji… uwaga uwaga wygrać na Antyweb 3 beczułki piwa.Oto krótkie zasady konkursu. Aby mieć szansę na wygranie 3 baryłek piwa (marka jest chyba oczywista) trzeba stworzyć serenadę na Facebooku a następnie dać do niej link w komentarzu na AW i napisać zdanie tekstu dlaczego to ty powinieneś otrzymać główną nagrodę. W sumie do obdarowania mam aż 3 osoby - także pierwsze miejsce wygrywa 3 beczułki a kolejne dwa miejsca po jednej.

Wiecie co trzeba z tym zrobić? No to zapraszam do zabawy.

Bardziej oficjalny regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 11 lutego 2012.
2. Nagrodą w konkursie jest:za pierwsze miejsce 3 beczki piwa Heineken, za drugie i trzecie miejsce po jedenj
3. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich
4. Ci, którzy podejmą rękawicę mają tydzień (czyli do 18 lutego do północy) na stworzenie serenday w Facbookowej aplikacji - oraz wstawienie do niej linku w komentarzu wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego powinni otrzymać nagrodę.
5. Wszelkie komentarze, zawierające obraźliwe teksty w stosunku do firm, oferujących nagrodę / produkt czy też opisywaną usługę będą kasowane

6. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Zwycięzca zostanie ogłoszony 19 lutego 2012.
7. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy sponsor nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
8. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs