Felietony

Wyróżnienie specjalne dla Antyweb w konkursie Blog Roku 2008

Grzegorz Marczak
Wyróżnienie specjalne dla Antyweb w konkursie Blog Roku 2008
30

Czasami chwalić się trzeba, więc i ja się pochwalę otrzymanym wczoraj wyróżnieniem specjalnym, jakie dostałem podczas konkursu Blog Roku 2008 organizowanym przez Onet.pl. Wyróżnienie jest tym bardziej zaskakujące i miłe, że nie startowałem w tym konkursie (nie startowałem właściwie w żadnym, bo z pr...

Czasami chwalić się trzeba, więc i ja się pochwalę otrzymanym wczoraj wyróżnieniem specjalnym, jakie dostałem podczas konkursu Blog Roku 2008 organizowanym przez Onet.pl. Wyróżnienie jest tym bardziej zaskakujące i miłe, że nie startowałem w tym konkursie (nie startowałem właściwie w żadnym, bo z prowadzonego na wiadomosci24.pl się wycofałem).
Gala i rozdanie nagród przebiegło bardzo sprawnie. Natomiast zdecydowanym hitem imprezy byli panowie z zespołu Audiofeels - to, co ci ludzie potrafią zrobić bez użycia jakichkolwiek instrumentów muzycznych jest fenomenalne (co było słychać po oklaskach, które co chwila wybuchały na sali).


Na gali dowiedziałem się również, że szefostwo Onetu łącznie z Łukaszem Wejchertem czyta Antyweb, co zaznaczył Łukasz podczas wręczania mi wyróżnienia.

Wracając na chwilę do organizacji konkursu - szkoda tylko, że do tworzenia tego typu imprezy nie przyłączyła się Gazeta.pl (której Onet podobno proponował współorganizację) lub inny portal. Mam nadzieję, iż w przyszłym roku nasze portale się dogadają i zrobią coś wspólnie.

Na końcu chciałem serdecznie pogratulować zwycięzcy konkursu, czyli 14 letniej autorce bloga Mój Tata. Polecam gorąco zajrzeć na ten blog i przeczytać chociażby kilka ostatnich notek. Na pewno będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebbloger