Felietony

Wyprawka dla profesjonalnego webmastera do wygrania!

Grzegorz Marczak
Wyprawka dla profesjonalnego webmastera do wygrania!
223

Webmaster to chyba takie dość oldschoolowe powiedzenie z dawnych czasów. Dziś myśląc o projektach internetowych mówimy o administratorach serwerów, developerach, projektantach, designerach, architektach treści itp. Wszystkie te inicjatywy łączy jednak jedna potrzeba - potrzebna jest infrastruktu...

Webmaster to chyba takie dość oldschoolowe powiedzenie z dawnych czasów. Dziś myśląc o projektach internetowych mówimy o administratorach serwerów, developerach, projektantach, designerach, architektach treści itp. Wszystkie te inicjatywy łączy jednak jedna potrzeba - potrzebna jest infrastruktura, na której te wszystkie projekty będą działać.

Dlatego też mam nadzieję, że poniższa akcja wyda Wam się interesująca, konkurs w którym do wygrania jest nie tylko dobry hosting od firmy Futurehost, ale również ciekawe dodatki od takich partnerów konkursu jak Microsoft czy Helion (firm tych raczej nie trzeba wam przedstawiać).

Kilka słów na temat organizatora i głównego sponsora konkursu czyli firmy Futurehost.

Futurehost zapewnia stabilne i bezproblemowe działanie stron internetowych. Posiada szeroką ofertę, zarówno dla małych stron firmowych, dużych blogów, kończąc na portalach wymagających kolokacji serwerów.

Postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, profesjonalizm to nasza domena już od sześciu lat. Nie uznajemy półśrodków i "partyzantki". Oferujemy bezawaryjny hosting z gwarancją ceny na stałe. Z tego powodu wymagający Klienci wybierają właśnie nas. Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję przekonać się na własnej skórze, co oznacza profesjonalny hosting dla wymagających.

No dobra a teraz czas na konkurs

Zaczął się rok akademicki, dlatego chcemy Wam rozdać wyprawki profesjonalnego webmastera. Tworzenie stron internetowych to prawdziwa sztuka. Składają się na nią bowiem nie tylko dobrze działający kod, przyciągająca oko grafika, ale również odpowiednio zaprojektowany interfejs. Tego wszystkiego będziecie mogli nauczyć się z pomocą Wyprawki. Przygotowaliśmy dla Was bogate w wiedzę książki oraz serwery pod strony internetowe, które tworzyć i aktualizować będziecie mogli na wygodnym i ergonomicznym sprzęcie.

Do wygrania są trzy zestawy mysz plus klawiatura od Microsoftu, 10 książek Heliona oraz 5 serwerów w Futurehost. Wśród uczestników konkursu wyłonimy pięciu laureatów:

 • Microsoft Wireless Desktop 5000, Pakiet XXL i dowolna domena na rok, 2 książki Heliona
 • Microsoft Wireless Desktop 2000, Pakiet XL i dowolna domena na rok, 2 książki Heliona
 • Microsoft Wireless Desktop 800, Pakiet L i dowolna domena na rok, 2 książki Heliona
 • Pakiet M i dowolna domena na rok, 2 książki Heliona
 • Pakiet S i dowolna domena na rok, 2 książki Heliona
 • Jak wygrać?

  Jeśli chodzi o to, jak wygrać któryś z powyższych zestawów zasada jest jak zwykle prosta. Trzeba w komentarzu do tego artykułu opowiedzieć na pytanie "dlaczego to Ty powinieneś otrzymać wyprawkę profesjonalnego webmastera". Czas na przesłanie swojej odpowiedzi macie do 18 października. Wyniki będą ogłoszone dzień później. Forma odpowiedzi jest dowolna, więc równie dobrze możecie zostawiać linki do prac graficznych, wierszy czy nagrań wideo :)

  Na stronie Futurehost możecie poznać parametry poszczególnych pakietów hostingowych. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się po ogłoszeniu wyników. W kolejności od pierwszego do piątego miejsca, laureaci będą wybierać po 2 książki dotyczące tworzenia stron internetowych - od kwestii związanych z projektowaniem, poprzez design, aż do technologii takich jak CSS czy HTML5.

  Pełny regulamin konkursu (PDF) znajdziecie pod tym linkiem.

  Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

  Więcej na tematy:

  antywebkonkurswebmaster