Felietony

Wygraj nawet 1 milion złotych w Global Startup Challenge!

Grzegorz Marczak
Wygraj nawet 1 milion złotych w Global Startup Challenge!
11

Global Startup Challenge to czwarta odsłona konkursu, który daje szansę na rozwój własnego e-biznesu. Spółka Red Sky oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają do współpracy pomysłodawców z całego świata. Wygrać? Ale jak? Do 24 lutego trwa rekrutacja. Organizatorzy czekają na zgłos...

Global Startup Challenge to czwarta odsłona konkursu, który daje szansę na rozwój własnego e-biznesu. Spółka Red Sky oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają do współpracy pomysłodawców z całego świata.

Wygrać? Ale jak?

Do 24 lutego trwa rekrutacja. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów i projektów przesłane przez stronę www.globstartup.com. Wystartować mogą wszyscy, którzy mają zapał i chęć by zaistnieć na rynku globalnym – mówi Michał Frejtak z Red Sky. Do finału przejdą zgłoszenia o największym potencjale, a ich pomysłodawcy zostaną zaproszeni do Szczecina, gdzie przez  trzy dni wezmą udział w warsztatach i indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Na najlepszych czeka 1 milion złotych! Zwycięży projekt lub projekty (bo zwycięzców może być więcej niż jeden), które mają największy potencjał by osiągnąć sukces nie tylko w kraju, ale też za granicą. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureaci otrzymają wsparcie finansowe jak i merytoryczne od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Spółki Red Sky.

Uczestnicy spotkają się na miejscu m.in. z Krystianem Stypułą (założycielem home.pl), Samulim Koski-Lammi (założycielem BLStream, GameLion), Markiem Rusieckim (Xevin Investments), Adamem Bortnikiem (założycielem Stopklatka.pl), Robertem Olejnikiem (założycielem Teonite) i organizatorami Arkadiuszem Seńko (założycielem Red Sky) oraz Tomaszem Łaseckim i Grzegorzem Gawlikiem z Funduszu Pomeranus SEED i Sieci Aniołów Biznesu AMBER.

Pieniądze i nie tylko

Konkurs realizowany jest po to, by inwestować w projekty, ale także wspierać zwycięzców przy tworzeniu ich marki czy w rozwijaniu sieci kontaktów – mówi Tomasz Łasecki z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Czy jesteś potencjalnym zwycięzcą?

W każdej edycji GSC stawiamy na pomysły odważne i kreatywne. Ze wszystkich projektów wyłonimy najciekawsze, które mają największą szansę na sukces w kraju, jak i też mogą podbić świat. Zależy nam na ludziach z pasją, którzy z determinacją dążą do celu, mają otwarte umysły i nie boją się wyzwań – mówi Arkadiusz Seńko, Prezes Zarządu Red Sky.

Rekrutacja do GSC 2013 trwa do 24 lutego. Nie odkładaj swojego sukcesu na później! Odnieś go z Global Startup Challenge!

Więcej informacji oraz regulamin GSC na: http://www.globstartup.com/

Organizatorzy Konkursu: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Red Sky Sp. z o.o.
Partnerami wydarzenia są: Technopark Pomerania, który udostępni uczestnikom konkursu sale i infrastrukturę do rozwijania nowatorskich pomysłów, Miasto Szczecin, ICT Pomorze Zachodnie oraz Xevin Investments.


Harmonogram konkursu:

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24.02.2013 r.
Ogłoszenie finalistów zaproszonych na warsztaty: do 27.02.2013 r.
Pobyt na warsztatach i konsultacjach w Szczecinie: 04.03. 2013 r. - 07.03.2013 r.
Ogłoszenie zwycięzcy/ów: do 14.03.2013 r.
Noclegi: zapewniają Organizatorzy GSC

Organizatorzy: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Red Sky Sp. z o.o
Partnerzy Konkursu: Technopark Pomerania, Miasto Szczecin, ICT Pomorze Zachodnie, Xevin Investments.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupkonkurs dla startupów