Startups

Wychodź z tego garażu startupie strachliwy!

Grzegorz Marczak
Wychodź z tego garażu startupie strachliwy!
9

Organizatorzy spotkań o nazwie Barcamp wzięli się za promowanie starupów i jest to pomysł godna pochwały. Na najbliższym spotkaniu będą prezentowały się zgłoszone wcześniej nowo powstałem serwisy (nie starsze niż pół roku). Z pośród wszystkich prezentujących się startupów zostaną wyłonione trzy...

Organizatorzy spotkań o nazwie Barcamp wzięli się za promowanie starupów i jest to pomysł godna pochwały. Na najbliższym spotkaniu będą prezentowały się zgłoszone wcześniej nowo powstałem serwisy (nie starsze niż pół roku). Z pośród wszystkich prezentujących się startupów zostaną wyłonione trzy najlepsze, które będą promowane min. wśród patronów medialnych spotkania.

Wydaje mi się, że tego typu inicjatywy są bardzo cenne dla jeszcze raczkujących w Polsce inicjatyw. Często nawet dobry pomysł z dobrym wykonaniem ginie w gąszczu dziesiątek storn internetowych a jego właściciel nie ma pieniędzy ani wystarczającego "parcia na bramkę" aby swoją inicjatywę wypromować. Tym bardziej wiec należy docenić takie inicjatywy jak konkurs dla startupów.

Ponieważ "obudziłem" się z tą informacją bardzo późno - dlatego w ramach rekompensaty chciałbym zaproponować zwycięży konkursu darmową miesięczną reklamę na antyweb. Zdaje sobie sprawę, że to niewiele ale mam nadziej, że chociaż w niewielkim stopni będę mógł wesprzeć najlepszy startups z barcampu.

Zachęcam również innych blogerów i właścicieli serwisów internetowych do wspólnej promocji zwycięzcy konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartupspotkanieBarcampkonkurs