Startups

TMT.Communities z TechCrunch w roli głównej !

Grzegorz Marczak
4

TMT.Communities’08 Warsaw przy współpracy z TechCrunch UK - brzmi bardzo ciekawie. Mowa tuta o nadchodzącej konferencji na temat internetu, społeczności, mobilności, startupów, web 2.0 i pieniędzy. Konferencja odbędzie się 12 czerwca na terenie giełdy papierów wartościowych w Warszawie. Zaprosz...


TMT.Communities’08 Warsaw przy współpracy z TechCrunch UK - brzmi bardzo ciekawie. Mowa tuta o nadchodzącej konferencji na temat internetu, społeczności, mobilności, startupów, web 2.0 i pieniędzy. Konferencja odbędzie się 12 czerwca na terenie giełdy papierów wartościowych w Warszawie.

Zaproszonymi gośćmi są między innymi Mike Butcher (TechCrunch UK), Ludwik Sobolewski (GPW), Marcin Hejka (Intel Capital), Maciej Popowicz (Nasza Klasa), Andrzej Jasieniecki (MCI) i wiele innych znanych osobistości.

Muszę przyznać, że zarówno zaproszeni goście jaki i agenda spotkania (szczególnie panele dyskusyjne) brzmią bardzo zachęcająco - wydaje się, że TMT.Communities’08 ma szansę zdetronizować w tym roku konferencję Internet 2k8 organizowaną przez IDG.

To jednak nie koniec atrakcji, po konferencji odbędzie się Innowatorium & Techcrunch Meetup - mniej oficjalna część imprezy na której wszyscy przy chmielowym napoju mają oglądać mecz Polska Austria!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

techcrunchweb 2.0