Telewizja

Wszystkie mecze Euro 2016 również dla abonentów nc+

Grzegorz Ułan
Wszystkie mecze Euro 2016 również dla abonentów nc+
7

Zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji to okazja do przeróżnych promocji dostawców telewizji w Polsce. Trudno się dziwić, emocje związane z tą imprezą mogą skusić i przyciągnąć nowych klientów.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o promocji Plusa, gdzie dla nowych klientów czy przedłużających umowę dostęp do wszystkich meczów ma być darmowy. Natomiast obecni klienci, mogą skorzystać z płatnego dostępu do IPLi w cenie 99 zł.

Dziś dostaliśmy informację od przedstawiciela nc+, że i ich abonenci będą mogli skorzystać z podobnej oferty dostępu do Polsat Sport 2 HD oraz Polsat Sport 3 HD. Tutaj również dla klientów przedłużający umowę na pakiety Superpremium+ i wyższe, oraz nowi klienci, którzy wybiorą te pakiety otrzymają bezpłatny dostęp do tych kanałów.

Co z obecnymi klientami? Są dwie opcje. Albo wykupimy usługę Multiroom oraz przedłużymy aktualną umowę o 24 miesiące, wówczas dostęp do meczów Euro 2016 również będzie bezpłatny albo podobnie jak w Plusie zdecydujemy się na opłacanie tego dostępu w wysokości 99 zł. Jest też trzecia opcja dla nowych klientów, którzy nie zdecydują się na te najdroższe pakiety, wtedy również będą musieli skorzystać z usługi Multiroom za 10 zł miesięcznie.

Sprytne zagranie z tą usługą, bo jest jak najbardziej przydatną opcją podczas takiej imprezy, kiedy to nie wszyscy domownicy będą chcieli ochoczo śledzić zmagania piłkarzy na stadionach we Francji. Wszystkie promocje dostępne są od dzisiaj, czyli 20 maja, a wspomniane kanały znajdziemy na pozycjach 108 i 109 dekodera.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu