Moje przemyślenia

Wspaniałe polskie bajki na iOS - no i kody dla czytelników

Grzegorz Marczak
9

Generalnie aplikacje dla dzieci, edukacyjne to nie jest coś czym się pasjonuje. Chętnie przeglądam w poszukiwaniu czegoś dla swoich synków ale bez szaleństwa. Kiedy jednak zobaczyłem takie tytuły jak Kaczka-dziwaczka, Leń czy Chory Kotek od raz wróciły wspomnienia. Wiem człowiek na starość robi s...

Generalnie aplikacje dla dzieci, edukacyjne to nie jest coś czym się pasjonuje. Chętnie przeglądam w poszukiwaniu czegoś dla swoich synków ale bez szaleństwa.

Kiedy jednak zobaczyłem takie tytuły jak Kaczka-dziwaczka, Leń czy Chory Kotek od raz wróciły wspomnienia. Wiem człowiek na starość robi się bardziej sentymentalny ale uważam, że te stare wspaniałe bajki dla dzieci mogą być prawdziwym hitem jeśli chodzi o aplikacje mobilne. Tym bardziej, że graficznie aplikacje wyglądają bardzo profesjonalnie, świetne rysunki i dobry lektor (można wybrać czy chcemy czytać, czy też słuchać bajek)

Pojedyncza książeczka kosztuje 0,79 EUR ponoć cenę tę udało się utrzymać na niskim poziomie dzięki temu, że nie inwestowano w interaktywne aplikacje. Efekty dobrego produktu i taniości już widać, bo niektóre pozycje są na top liście w polskim App Store (wiadomo, że nie trzeba wiele aby się tam dostać ale jeśli po tygodniu jest już kilkaset płatnych pobrań to rokuje to bardo dobrze).Twórcą i pomysłodawcą całej serii jest PGS-Software, giełdowa spółka informatyczna która pomiędzy dużymi projektami wpada właśnie na takie pomysły jak bajkipolskie.pl Ponoć zachęceni sukcesami pierwszych książeczek mają zamiar sprowadzić do App Store całą dziecięcą klasykę jeśli chodzi o bajki. W opracowaniu jest właśnie.

Bardzo fajny projekt i trzymam kciuki aby się rozwijał.
No tak i zapomniałbym mam dla was po 4 kody do dwóch różnych książeczek. Publikuję je poniżej także kto pierwszy ten lepszy :)

Stefek Burczymucha:

LF4XNWN9TW6A
ENLHMWTRRAKA
AT9NW4J6WMPP
PKLPEEPYN4WH

Cyferki – Jacek Cygan:

AA69MTR7TE3N
TY77WJRMY4HF
F9T43YEF3434
6KTFKP7N33YK

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneiPadiOS